STARE GRY STRATEGICZNE
Stare gry do ściągnięcia - Wspomnień czar...
NAJPOPULARNIEJSZE PLIKI
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ
40435 1,1 MB 1869
34785 2,30 MB Worms
26430 1,68 MB Civilization
24372 4,24 MB Dune 2
Sortuj według:
PEŁNA LISTA GIER
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ/OPIS
Bandit Kings of Ancient China Firma Koei wyspecjalizowała się w wydawaniu znakomitych, wiernych historycznie gier strategicznych na PC. Wszystkie gry wydane przez Koei mają wspólne cechy: realizm i znakomitą( jak na tamte czasy) oprawę graficzną. Podobnie jest i tutaj.


ściągnij
3518 0,55 MB
Arrakis Gra jest bardziej zręcznościówka, aniżeli RTS-em. Gra posiada kilka opcji pojedynkowania się z komputerem. Polecamy miłośnikom Dune 2.


ściągnij
3540 1,23 MB
Western Front Gra realiami osadzona jest w drugiej wojnie światowej. Jest to heksagonalna turowa strategia, a twoim zadaniem będzie poprowadzenie podległych ci oddziałów do zwycięstwa.


ściągnij
3543 0,34 MB
Nuclear war Programiści wpadli na pomysł wyśmiania "zimnej wojny" i napisali prostą gierkę o jeszcze prostszym tytule. W grze wcielasz się w dowódcę jednej z potęg atomowych. Następnie prowadzisz wojnę nuklearną ze swoimi przeciwnikami. Gra nasączona jest sporą dawką humoru.


ściągnij
3545 0,56 MB
Special Forces Gra taktyczna. Kierujesz grupką komandosów Sił Specjalnych. Przed każdą misją dobierasz odpowiednio ich uzbrojenie i dodatkowe wyposażenie zgodnie z wymogami misji i umiejętnościami poszczególnych członków komanda.


ściągnij
3774 1,75 MB
Zeppelin Unikalna gra strategiczna, podobna nieco do "Air Bucks" - jest to strategia, w której zajmujesz się biznesem związanym ze sterowcami, których używano komercyjnie we wczesnych latach XX wieku. Wybierasz trasę przelotów, różne silniki i czekasz na...zarobek :) Świetny pomysł i niezła grafika.


ściągnij
3812 3,57 MB
Risk Kolejna, oryginalna, pierwsza wersja znanej na całym świecie gry "Risk". Bawimy się w podbijanie świata. Gra mimo, iż jest już mocno zaawansowana w latach, wciąż ładnie wygląda, m.in. dlatego że została zrealizowana w podwyższonej rozdzielczości Vga.


ściągnij
3861 0,28 MB
King's Bounty Jest to pierwowzór "Heroes of Might&Magic". Dla miłośników tejże gry jest to pozycja (niemal) obowiązkowa.


ściągnij
3930 0,66 MB
Perfect General Ta produkcja to standard wśród wszelkich gier strategicznych, turowych. Od niej właściwie wszystkie strategie do dzisiaj opierają swój wzorzec. Gra jak na owe czasy dysponowała dobrą grafiką i dĽwiękiem, a AI jest chyba najlepiej dopracowaną w całym kanonie strategii.


ściągnij
3931 0,61 MB
Chaos Overlords Wspaniała gra "planszowa". Twoim zadaniem jest poprowadzenie własnego gangu do zwycięstwa w apokaliptycznym mieście przyszłości. Struktura gry to karty, które reprezentują osoby w Twoim "gangu", budynki, broń i ekwipunek, w który możesz wyposażyć swoje oddziały. Gra ma podział na tury. Jest bardzo wciągająca i daje dużo satysfakcji. Polecamy także nasz poradnik do tej gry!


ściągnij
3981 5,37 MB