STARE GRY STRATEGICZNE
Stare gry do ściągnięcia - Wspomnień czar...
NAJPOPULARNIEJSZE PLIKI
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ
40423 1,1 MB 1869
34776 2,30 MB Worms
26422 1,68 MB Civilization
24358 4,24 MB Dune 2
Sortuj według:
PEŁNA LISTA GIER
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ/OPIS
Team Yankee Jest to gra strategiczna, którą rozgrywa się w czasie rzeczywistym (ale to nie jest typowy RTS!). Mamy do rozegrania różne scenariusze, a co za tym idzie: zróżnicowane misje. Dowodzisz maksymalnie 4 czołgami naraz. To, co jest przed czołgami, widzisz oczami każdej załogi. Twoim zadaniem jest wypełnianie misji, przy okazji niszczenie przeciwników, którzy staną Ci na drodze. Gra jest naprawdę dopracowana i wciągająca.


ściągnij
2176 0,43 MB
Star Fleet 2: Krellan Commander Jakby "Star Fleet 1" nie był bardzo rozbudowany, Interstel przeszedł samego siebie z drugą częścią, która zawiera jeszcze więcej (niemożliwe?) systemów, z większą ilością możliwych do wydania rozkazów i jeszcze bardziej rozbudowanym i ulepszonym systemem bitewnym. Jednak dodatkowe rozbudowanie gry niekoniecznie wyszło tej grze na dobre, gdyż chyba już niepotrzebnie to komplikuje grę, która i tak już łatwa nie była.


ściągnij
2233 0,72 MB
Stellar Crusade Bardzo trudna( ale też jakże absorbująca) gra strategiczna ze skomplikowaną strukturą ekonomiczną. Jak zwykle przyjdzie Ci zasiedlać planety, walczyć z wrogimi rasami itp.


ściągnij
2256 0,22 MB
Nobunaga's Ambition 2 Sequel znanej i lubianej gry, czyli mówiąc lakonicznie, jak przystało na japońskiego wojownika, "więcej i lepiej".


ściągnij
2322 0, 50 MB
War in the Gulf Znakomita, kultowa już gra strategiczna rozgrywająca się w czasie rzeczywistym. Nie jest to jednak RTS! Pod swoje dowództwo otrzymujesz kompanie czołgów, które możesz uzbroić i wyposażyć. Następnie wyruszasz na misję. Ekran gry podzielony jest na 4 mniejsze okna. Na każdym z nich będziesz widział to, co aktualnie jest widoczne z "oczu" danego pojazdu. Każdym pojazdem możesz bowiem kierować oddzielnie. To Ty sterujesz poczynaniami pojazdów, a także sam musisz zadbać o np. wystrzeliwywanie pocisków. Jest to jakby połączenie "symulatora" z grą strategiczną. Wielbiciele gatunku wiedzą o co chodzi i już zapewne ściągają tą grę, zwykli stratedzy powinni choć zerknąć.


ściągnij
2469 0,95 MB
Starlord Gra strategiczna nafaszerowana statystykami - miłośnicy zabawy z wszelkiej maści tabelkami będą wniebowzięci. Dosyć ładna grafika i opracowanie.


ściągnij
2564 4,06 MB
Uncharted Waters Gra strategiczna, o której klasie świadczy już choćby to, że została wydana przez firmę Koei, znaną z bardzo dopracowanych i wciągających gier strategicznych. A sama gra jest podobna do "Pirates!" Będziesz pływał po wodach oceanu, handlował, grabił itd. Przed wypłynięciem z portu możesz zwerbować sobie załogę, zakupić wyposażenie do statku i spić się w tawernie :-) Gra posiada ładną grafikę i muzykę.


ściągnij
2572 0,59 MB
Star Fleet 1: The War Begins Jest to jeden z najbardziej rozbudowanych symulatorów walki jakie kiedykolwiek wydano i jedna z najbardziej rozbudowanych gier w ogóle kiedykolwiek wydanych :) "Star Fleet 1" zawiera w sobie niesamowitą dawkę grywalności i realizmu. Fabuła gry inspirowana jest znanym filmem "Star Trek". "Star Fleet" stawia przed Tobą zadanie dowodzenia statkiem i podjęcia różnych misji w celu anihilacji obcych, którzy zagrażają Ziemi. Każdy statek został dopracowany do najmniejszych szczegółów.


ściągnij
2589 0,16 MB
Strike Fleet Dane Ci będzie tutaj dowodzić flotą nawodną, przy czym w dowolnej chwili możesz "przesiąść" się na dowolny pokład, by stamtąd wydawać rozkazy np. ostrzelania wroga. Gra jest naprawdę niezła, posiada duży realizm i jest stosunkowo prosta w obsłudze (co nie oznacza jednak, że nie posiada wielu opcji, wprost przeciwnie).


ściągnij
2607 0,13 MB
Storm Ciekawa gra strategiczna. Konstruujemy i wprawiamy w ruch maszyny latające,aby zniszczyć przeciwnika. Pomysł stary jak świat, ale gra się przyjemnie.


ściągnij
2609 0,58 MB