LOGOWANIE
Zarejestruj sie
STARE GRY STRATEGICZNE
Stare gry do ściągnięcia - Wspomnień czar...
NAJPOPULARNIEJSZE PLIKI
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ
40390 1,1 MB 1869
34767 2,30 MB Worms
26410 1,68 MB Civilization
24327 4,24 MB Dune 2
Sortuj według:
PEŁNA LISTA GIER
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ/OPIS
Gary Grisby's War in Russia Turowa gra strategiczna. Bierzesz udział w( jak nietrudno się domyślić) wojnie rozgrywającej się na szerokich przestrzeniach Rosji. Grafika VGA, jak i AI zostały starannie dopracowane.


ściągnij
2960 0,63 MB
Sabre Team "Sabre Team" to gra strategiczna, w której kierujesz poczynaniami elitarnej jednostki do zwalczania przestępców. Obsługa i wygląd właściwej części gry (czyli w trakcie wykonywania misji) przypomina "Ufo: Enemy Unknown". Można zagrać, mimo iż program nie dorównuje znakomitej serii "X-Com", ale chyba nie miał takich ambicji.


ściągnij
3156 2,99 MB
Battle Isle: Moon of Chronos Akcja gry toczy się w księżycowej scenerii. Naprzeciwko siebie stają dwie armie. Jako dowódca jednej z nich jesteś na pozornie straconej pozycji, bowiem oddziały wroga są z reguły liczniejsze i lepiej wyposażone. Gdy jednak wykażesz się wyobraźnią i zdrowym rozsądkiem, to rozstrzygnięcie starcia na Twoją korzyść będzie tylko kwestią czasu. Jeżeli zechcesz zmierzyć się z kolegą (opcja gry dwóch graczy), to Wasze szanse będą wyrównane.


ściągnij
3182 0,56 MB
Romance of the three Kingdoms Jest to jedna z najlepszych gier strategicznych, wydanych przez firmę Koei. Wcielasz się w osobę władcy, który walczy o dominację w Imperium. Znajdziesz tutaj wiele postaci, wspaniałe opcje, które dadzą Ci pełną kontrolę nad prowadzeniem dyplomacji, czy równie wspaniale rozwiązane zagadnienie bitew. Gra jest bardzo wciągająca i posiada niezłą grafikę.


ściągnij
3187 0,28 MB
Waterloo "Waterloo" to znakomita gra strategiczna, w której masz okazję zmienić bieg historii grając jako Napoleon lub jako jego przeciwnik zatroszczyć się o "prawidłowy" bieg wydarzeń. Gra posiada bardzo dobrą grafikę VGA - do konstrukcji terenu użyto grafiki wektorowej - oraz równie dobre algorytmy sztucznej inteligencji, przez co gra z przeciwnikiem komputerowym wymaga nie lada wysiłku.


ściągnij
3276 0,12 MB
Wing Commander Armada Strategiczna wariacja na temat legendarnej gry zręcznościowej. Jeśli więc zakochałeś(-aś) się w świecie konfliktu ludzi z klirathimi, a masz już dosyć łamania joysticka i chciał(a)byś nieco wysilić swe szare komórki, śmiało sięgnij po ową produkcję!


ściągnij
3291 6,95 MB
Red Storm Rising Gra oparta na powieści Toma Clancy'ego pod tym samym tytułem. Wspomnę tylko, że akcja rozgrywa się w trakcie ataku Aliantów na Pakt Warszawski.


ściągnij
3295 0,42 MB
Utopia W "Utopii" bierzemy się za rozbudowę miast na planetach. Gra jest podobna do polskiej gry "Kosmos", jednakże jest bardziej dopracowana graficznie, a ogólny pomysł gry został zaczerpnięty z gry "SimCity".


ściągnij
3310 1,18 MB
Ogre Walczysz z komputerowym lub żywym przeciwnikiem na planszy podzielonej na pole heksagonalne. Do swojej dyspozycji masz wiele jednostek wojskowych. Gra została dopracowana pod względem obsługi - jest ona maksymalnie uproszczona, za to sama zabawa jest przednia.


ściągnij
3374 0,18 MB
Battles of Destiny Jest to gra strategiczna, której akcja została osadzona w świecie post-apokaliptycznym. Twoim zadanie jest objęcie kontroli nad planetą. Komputerowy przeciwnik posiada znakomicie rozbudowaną sztuczną inteligencję, przez co jest dosyć wymagającym adwersarzem. Jednostki zostały bardzo dobrze skonstruowane i są bardzo zróżnicowane. Jest to także jedna z pierwszych gier z opcją PBEM (play-by-email) - gry poprzez skrzynkę email. W grze może wziąść jednocześnie udział 4 graczy "żywych". Trzech z nich może zastąpić komputer. Walki mogą się toczyć zarówno na lądzie, wodzie jak i powietrzu.


ściągnij
3375 0,74 MB