LOGOWANIE
Zarejestruj sie
STARE GRY STRATEGICZNE
Stare gry do ściągnięcia - Wspomnień czar...
NAJPOPULARNIEJSZE PLIKI
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ
40305 1,1 MB 1869
34742 2,30 MB Worms
26380 1,68 MB Civilization
24282 4,24 MB Dune 2
Sortuj według:
PEŁNA LISTA GIER
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ/OPIS
Air Force Commander Jest to gra taktyczno-strategiczna. Działania powietrzne toczą się na środkowych wschodzie. Scenariusze zostały detalicznie dopracowane. Niestety, dosyć duża szybkość gry nie może zostać zmniejszona do rozsądnego poziomu. Gra posiada przyjemną dla oczu grafikę, razi trochę niedopracowanie AI oraz interfejsu.


ściągnij
9306 0,37 MB
Pirates 2 "Piraci" sa jedną z najbardziej znanych gier strategicznych, jakie kiedykolwiek zostały wydane. Wielu z fanów było zawiedzionych, kiedy Microprose wydało kiepską część drugą: Pirates Gold. Jeden z fanów pierwszej części zdecydował się na ponowne napisanie gry od początku. Do oryginalnej gry dodał wiele opcji: możliwość zmiany nachylenia działka, bardziej realistyczną pogodę i wiele innych.


ściągnij
9504 1,04 MB
Armada 2525 "Armada 2525" jest staregią rozgrywającą się w kosmosie. W grze będziesz mógł podbić mnóstwo galaktyk, budować sporo struktur i walczyć z wrogo nastawionymi rasami.


ściągnij
9574 0,21 MB
SimFarm Kolejna gra ze słynnej serii firmy Maxis. Tym razem jesteś farmerem :) Kupujesz zwierzaki, budujesz budynki i w ogóle bawisz się w "rolniczenie" :) Zarządzasz swoim gospodarstwem w najmniejszych szczegółach. Gra posiada niezłą oprawę audiowizualną.


ściągnij
10943 1,18 MB
Airlines Airlines jest niedocenioną grą, w której przyjdzie Ci zajmować się zarządzaniem siecią linii powietrznych. Pomijając fakt, że gra oferuje mnóstwo "prawdziwych" opcji oraz realny, szeroki wybór samolotów, rozgrywka toczy się w czasie rzeczywistym. Program będzie zatem wymagać od Ciebie umiejętności szybkiego planowania i myślenia. Gra posiada solidny model ekonomii oraz świetnie symuluje wymagających komputerowych przeciwników.


ściągnij
11284 0,30 MB
Scorched Earth Tej gry nie powinno się nawet przedstawiać. Sam jej podtytuł to: "Matka wszystkich gier". Idea gry jest prosta. Obok siebie komputer umieszcza 2 lub więcej czołgów (można wybierać gracza jako komputer na różnym poziomie trudności, jeżeli nie masz z kim grać). Idea jest prosta: zabić wszystkich. Za każdego zniszczonego gracza otrzymujesz pieniądze, za które możesz dozbroić swój arsenał, a ten jest całkiem pokaźny... Gra się turowo, tzn. każdy z graczy wybiera siłę strzału, kierunek, w którym poleci pocisk i strzela, po czym następuje ruch kolejnego gracza. Gra mimo prostoty jest naprawdę wspaniała! Na tym polegała większość mych zajęć z informatyki w podstawówce:)))


ściągnij
11492 0,65 MB
5th fleet Strategia będąca elektroniczną wersją planszowej gry pod tym samym tytułem. Świetna, kolorowa grafika sprawia, że gra jest bardzo jasna i czytelna. Zawarto w niej kilkanaście scenariuszy w których na wodzie możemy spotkać jednostki ZSRR, Indii itd. Atak przeprowadza się w sposób bardzo prosty a mianowicie najeżdżając na atakowaną jednostkę myszką, a następnie wybierając tryb ataku. Twoja pozycja na mapie zawsze jest generowana losowo, co powoduje, że każdy scenariusz nigdy nie jest taki sam. Wspaniałym dodatkiem do gry jest dopracowana wersja multi-player, dzięki czemu możemy walczyć z prawdziwym przeciwnikiem w sieci. Świetnie wykonana i posiadająca dużą miodność gra
ściągnij
16689 5,1 MB
Conflict: The Middle East Political Simulator "Symulator polityczny" - jak określają go twórcy. Jest to gra taktyczno-strategiczna. Będziesz maczał(a) palce w polityce wschodniej, pokierujesz działaniami wywiadu, a także brał(a) udział w różnych działaniach taktycznych i strategicznych (w tym w ewentualnych akcjach zbrojnych). Gra jest niekonwencjonalna - rzadko spotyka się gry traktujące o takich tematach i napisane w ten sposób. Gra została oprawiona w grafikę w podwyższonej rozdzielczości, dzięki czemu wszystko jest przejrzyste i czytelne. Polecam wszystkim miłośnikom strategii.


ściągnij
17494 0,11 MB
Dune 2 Gra "Dune 2" zrobiła kolejny olbrzymi krok w historii gier strategicznych. Otóż jest to pierwszy RTS (Real Time Strategy) z prawdziwego zdarzenia. Nie dość, że posiada bardzo dobrą grafikę, animacje, to dĽwięki i muzyka mogłyby być spokojnie zamieszczone w dzisiejszych grach i na pewno zdobyłyby wysokie noty. Gra jest naprawdę rewelacyjna i powinna być podstawową pozycją u każdego gracza.


ściągnij
24282 4,24 MB
Civilization Chyba najbardziej znana komputerowa gra strategiczna, absolutny hit wszechczasów, mimo dużej już wiekowości wciąż dostarcza mnóstwo rozrywki. Klasyk nad klasyki, legenda przez duże "L".


ściągnij
26380 1,68 MB