STARE GRY STRATEGICZNE
Stare gry do ściągnięcia - Wspomnień czar...
NAJPOPULARNIEJSZE PLIKI
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ
40436 1,1 MB 1869
34786 2,30 MB Worms
26430 1,68 MB Civilization
24374 4,24 MB Dune 2
Sortuj według:
PEŁNA LISTA GIER
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ/OPIS
SimFarm Kolejna gra ze słynnej serii firmy Maxis. Tym razem jesteś farmerem :) Kupujesz zwierzaki, budujesz budynki i w ogóle bawisz się w "rolniczenie" :) Zarządzasz swoim gospodarstwem w najmniejszych szczegółach. Gra posiada niezłą oprawę audiowizualną.


ściągnij
10988 1,18 MB
SimTower Seria Sim po raz kolejny. Twoim zadaniem jest rozbudowa wieży i zwiększanie jej poziomu zamieszkania, aby podwyższyć liczbę swoich punktów i otrzymać dostęp do większej liczby pokojów. Gra jest zabawna i dostarcza wiele godzin zabawy.


ściągnij
5292 2,88 MB
Solidarność Znakomita gra umiejscowiona w czasach przewrotu w Polsce. Stajesz się głową polskiej Solidarności i Twoim zadaniem będzie doprowadzenie do przewrotu. W tym celu będziesz urządzał głodówki, manifestacje, drukował ulotki propagandowe itp. Gra jest naprawdę wyśmienita i ma, co najważniejsze, doskonały pomysł. Ciekawe spojrzenie na gry strategiczne.


ściągnij
8122 0,58 MB
Space Crusade "Space Crusade" jest znakomitą grą taktyczno-turową, bazującą na systemie Games Workshop, w świecie Warhammer 40K. Statek, w którym znajdowali się wysoko postawieni rangą żołnierze został porwany przez obcych, a Twoim zadaniem jako głównodowodzącego jest ich wyswobodzenie za pomocą 4 podwładnych żołnierzy, którym możesz wydawać rozkazy. Gra może być rozgrywana w perspektywie 2D (planowanie ruchów) jak i 3D - żeby przyjrzeć się obcym. Gra posiada wiele elementów losowych, których skutkiem może być śmierć jednego z podwładnych, niezależnie od wcześniejszego zaplanowania misji. Istnieją także inne elementy losowe, które pomagają np. "Master Control", dzięki któremu otrzymujesz kontrolę nad wszystkimi drzwiami na danym poziomie, a dzięki którym możesz uwięzić i miażdżyć postacie przeciwnika. Gra posiada niezłą grafikę i wysoką grywalność.


ściągnij
2773 1,03 MB
Special Forces Gra taktyczna. Kierujesz grupką komandosów Sił Specjalnych. Przed każdą misją dobierasz odpowiednio ich uzbrojenie i dodatkowe wyposażenie zgodnie z wymogami misji i umiejętnościami poszczególnych członków komanda.


ściągnij
3774 1,75 MB
Star Fleet 1: The War Begins Jest to jeden z najbardziej rozbudowanych symulatorów walki jakie kiedykolwiek wydano i jedna z najbardziej rozbudowanych gier w ogóle kiedykolwiek wydanych :) "Star Fleet 1" zawiera w sobie niesamowitą dawkę grywalności i realizmu. Fabuła gry inspirowana jest znanym filmem "Star Trek". "Star Fleet" stawia przed Tobą zadanie dowodzenia statkiem i podjęcia różnych misji w celu anihilacji obcych, którzy zagrażają Ziemi. Każdy statek został dopracowany do najmniejszych szczegółów.


ściągnij
2594 0,16 MB
Star Fleet 2: Krellan Commander Jakby "Star Fleet 1" nie był bardzo rozbudowany, Interstel przeszedł samego siebie z drugą częścią, która zawiera jeszcze więcej (niemożliwe?) systemów, z większą ilością możliwych do wydania rozkazów i jeszcze bardziej rozbudowanym i ulepszonym systemem bitewnym. Jednak dodatkowe rozbudowanie gry niekoniecznie wyszło tej grze na dobre, gdyż chyba już niepotrzebnie to komplikuje grę, która i tak już łatwa nie była.


ściągnij
2237 0,72 MB
Starlord Gra strategiczna nafaszerowana statystykami - miłośnicy zabawy z wszelkiej maści tabelkami będą wniebowzięci. Dosyć ładna grafika i opracowanie.


ściągnij
2567 4,06 MB
Stars! Jak wiadomo, gra strategiczna wcale nie musi posiadać oszałamiającej grafiki, aby wciągnąć na wiele godzin. "Stars!" jest właśnie grą tego typu - została napisana przez programistów, którzy tworzyli program Excel(!), stąd lubość do mnóstwa wszelakich tabelek, wykresików, statystyk etc. Gdy wreszcie przebijesz się przez te wszystkie dane, okaże się, że żadna gra nie wciąga tak, jak "Stars!" Jest ona oparta na starym pomyśle - kolonizacji kosmosu. Pod tym względem przypomina trochę "Master of Orion (1,2)", a takze kilka innych gier zawierających się w tej tematyce. Pozycja obowiązkowa!


ściągnij
2813 1,05 MB
Stellar Crusade Bardzo trudna( ale też jakże absorbująca) gra strategiczna ze skomplikowaną strukturą ekonomiczną. Jak zwykle przyjdzie Ci zasiedlać planety, walczyć z wrogimi rasami itp.


ściągnij
2258 0,22 MB