STARE GRY STRATEGICZNE
Stare gry do ściągnięcia - Wspomnień czar...
NAJPOPULARNIEJSZE PLIKI
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ
40420 1,1 MB 1869
34776 2,30 MB Worms
26422 1,68 MB Civilization
24358 4,24 MB Dune 2
Sortuj według:
PEŁNA LISTA GIER
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ/OPIS
Battles of Napoleon Turowa gra strategiczna. Możesz opowiedzieć się po stronie aliantów jak i Francuzów i dowodzić siłami, których zadaniem jest pokonanie przeciwnika. Gra została bardzo dobrze skonstruowana, przeciwnik "myśli" poprawnie, a wszystko dopełnia niezła grafika.


ściągnij
5368 0,33 MB
Caesar Kolejna gra strategiczna-legenda, która doczekała się licznych sequeli i ogromnej rzeszy miłośników. Mówiąc najoględniej( i siłą rzeczy nie oddając całego bogactwa owego programu) jest to "SimCity" w warunkach starożytnego Rzymu - czegóż chcieć więcej?


ściągnij
6136 0,82 MB
Chaos Overlords Wspaniała gra "planszowa". Twoim zadaniem jest poprowadzenie własnego gangu do zwycięstwa w apokaliptycznym mieście przyszłości. Struktura gry to karty, które reprezentują osoby w Twoim "gangu", budynki, broń i ekwipunek, w który możesz wyposażyć swoje oddziały. Gra ma podział na tury. Jest bardzo wciągająca i daje dużo satysfakcji. Polecamy także nasz poradnik do tej gry!


ściągnij
3975 5,37 MB
Civilization Chyba najbardziej znana komputerowa gra strategiczna, absolutny hit wszechczasów, mimo dużej już wiekowości wciąż dostarcza mnóstwo rozrywki. Klasyk nad klasyki, legenda przez duże "L".


ściągnij
26422 1,68 MB
Colonization Kolejne wielkie, po "Civilization", dokonanie Sida Meiera, twórczo rozwijającego poprzednie pomysły. Trochę mniej popularna wariacja, niemniej osobiście dla mnie stanowiąca czystą esencję tego, co nazwałbym klasyką!


ściągnij
8867 3,66 MB
Conflict: The Middle East Political Simulator "Symulator polityczny" - jak określają go twórcy. Jest to gra taktyczno-strategiczna. Będziesz maczał(a) palce w polityce wschodniej, pokierujesz działaniami wywiadu, a także brał(a) udział w różnych działaniach taktycznych i strategicznych (w tym w ewentualnych akcjach zbrojnych). Gra jest niekonwencjonalna - rzadko spotyka się gry traktujące o takich tematach i napisane w ten sposób. Gra została oprawiona w grafikę w podwyższonej rozdzielczości, dzięki czemu wszystko jest przejrzyste i czytelne. Polecam wszystkim miłośnikom strategii.


ściągnij
17692 0,11 MB
Dune 2 Gra "Dune 2" zrobiła kolejny olbrzymi krok w historii gier strategicznych. Otóż jest to pierwszy RTS (Real Time Strategy) z prawdziwego zdarzenia. Nie dość, że posiada bardzo dobrą grafikę, animacje, to dĽwięki i muzyka mogłyby być spokojnie zamieszczone w dzisiejszych grach i na pewno zdobyłyby wysokie noty. Gra jest naprawdę rewelacyjna i powinna być podstawową pozycją u każdego gracza.


ściągnij
24358 4,24 MB
Gary Grisby's War in Russia Turowa gra strategiczna. Bierzesz udział w( jak nietrudno się domyślić) wojnie rozgrywającej się na szerokich przestrzeniach Rosji. Grafika VGA, jak i AI zostały starannie dopracowane.


ściągnij
3001 0,63 MB
King's Bounty Jest to pierwowzór "Heroes of Might&Magic". Dla miłośników tejże gry jest to pozycja (niemal) obowiązkowa.


ściągnij
3923 0,66 MB
Mega-lo-Mania Bardzo ciekawa gra strategiczna. Niektórzy ją określają jako miks "Dune2" i "Populousa", ale mym zdaniem jest to określenie mylące - ta gra ma jak najardziej swój własny, wysoce specyficzny charakter. Absolutnie polecam!


ściągnij
4543 1,15 MB