LOGOWANIE
Zarejestruj sie
STARE GRY STRATEGICZNE
Stare gry do ściągnięcia - Wspomnień czar...
NAJPOPULARNIEJSZE PLIKI
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ
40291 1,1 MB 1869
34729 2,30 MB Worms
26370 1,68 MB Civilization
24268 4,24 MB Dune 2
Sortuj według:
PEŁNA LISTA GIER
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ/OPIS
Nuclear war Programiści wpadli na pomysł wyśmiania "zimnej wojny" i napisali prostą gierkę o jeszcze prostszym tytule. W grze wcielasz się w dowódcę jednej z potęg atomowych. Następnie prowadzisz wojnę nuklearną ze swoimi przeciwnikami. Gra nasączona jest sporą dawką humoru.


ściągnij
3494 0,56 MB
Bandit Kings of Ancient China Firma Koei wyspecjalizowała się w wydawaniu znakomitych, wiernych historycznie gier strategicznych na PC. Wszystkie gry wydane przez Koei mają wspólne cechy: realizm i znakomitą( jak na tamte czasy) oprawę graficzną. Podobnie jest i tutaj.


ściągnij
3461 0,55 MB
Tracon 2 Jest to znakomita gra taktyczno-strategiczna, w której obejmujesz stanowisko kontrolera lotu (zarządzasz samolotami, lotniskiem etc.) Program ten jest jedną z najbardziej realistycznych i rozbudowanych symulacji tego rodzaju. Naprawdę gra jest warta Waszego czasu i daje duuużo satysfakcji z dobrze wykonanego zadania. Program został oprawiony w niezłą grafikę VGA w dużej rozdzielczości.


ściągnij
2901 0,52 MB
Stratego Bardzo znana i równie grywalna turowa gra strategiczna - słowa te chyba mówią same za siebie.


ściągnij
2603 0,49 MB
SimEarth Drugi tytuł z serii Sim. Po kierowaniu miastem w "SimCity" przyszła kolej na bycie... bogiem. Tym razem za zadanie masz kontrolę nad całym ekosystemem planety i musisz przyczynić się do wystąpienia życia i jego ewoluowania z prostych do coraz bardziej złożonych organizmów, by ostatecznie dojść do poziomu cywilizacji będącej w stanie opuścić swój układ gwiezdny.


ściągnij
6110 0,47 MB
Team Yankee Jest to gra strategiczna, którą rozgrywa się w czasie rzeczywistym (ale to nie jest typowy RTS!). Mamy do rozegrania różne scenariusze, a co za tym idzie: zróżnicowane misje. Dowodzisz maksymalnie 4 czołgami naraz. To, co jest przed czołgami, widzisz oczami każdej załogi. Twoim zadaniem jest wypełnianie misji, przy okazji niszczenie przeciwników, którzy staną Ci na drodze. Gra jest naprawdę dopracowana i wciągająca.


ściągnij
2104 0,43 MB
Red Storm Rising Gra oparta na powieści Toma Clancy'ego pod tym samym tytułem. Wspomnę tylko, że akcja rozgrywa się w trakcie ataku Aliantów na Pakt Warszawski.


ściągnij
3272 0,42 MB
Shadow Worlds Na początku wybieramy drużynę, którą przyjdzie nam kierować. Następnie wybieramy się na misję. Wszystkie one są zróżnicowane pod względem trudności. Gra posiada niezłą grafikę i świetną animację.


ściągnij
2882 0,42 MB
Pirates! Kolejna epokowa produkcja Sida Meiera - tym razem wcielamy się w morskiego rozbójnika, esencję życia którego stanowi palenie, grabienie i pojedynkowanie się na miecze. Kto nie zna, winien od razu naprawić ów błąd!


ściągnij
4720 0,40 MB
Air Force Commander Jest to gra taktyczno-strategiczna. Działania powietrzne toczą się na środkowych wschodzie. Scenariusze zostały detalicznie dopracowane. Niestety, dosyć duża szybkość gry nie może zostać zmniejszona do rozsądnego poziomu. Gra posiada przyjemną dla oczu grafikę, razi trochę niedopracowanie AI oraz interfejsu.


ściągnij
9297 0,37 MB