LOGOWANIE
Zarejestruj sie
STARE GRY STRATEGICZNE
Stare gry do ściągnięcia - Wspomnień czar...
NAJPOPULARNIEJSZE PLIKI
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ
40256 1,1 MB 1869
34701 2,30 MB Worms
26328 1,68 MB Civilization
24242 4,24 MB Dune 2
Sortuj według:
PEŁNA LISTA GIER
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ/OPIS
Riders of Rohan Gra z silnie zaczerpniętymi wątkami z trylogii Tolkiena. Gra jest prekursorem komputerowych gier typu "Warhammer", czy "Fantasy General". Sama produkcja jest prosta i oparta na równie łatwych zasadach. W grze można spotkać postacie książkowe, takie jak Frodo czy Aragorn. Polecamy miłośnikom prostych gier strategicznych.


ściągnij
4965 2,11 MB
Risk Kolejna, oryginalna, pierwsza wersja znanej na całym świecie gry "Risk". Bawimy się w podbijanie świata. Gra mimo, iż jest już mocno zaawansowana w latach, wciąż ładnie wygląda, m.in. dlatego że została zrealizowana w podwyższonej rozdzielczości Vga.


ściągnij
3788 0,28 MB
Romance of the three Kingdoms Jest to jedna z najlepszych gier strategicznych, wydanych przez firmę Koei. Wcielasz się w osobę władcy, który walczy o dominację w Imperium. Znajdziesz tutaj wiele postaci, wspaniałe opcje, które dadzą Ci pełną kontrolę nad prowadzeniem dyplomacji, czy równie wspaniale rozwiązane zagadnienie bitew. Gra jest bardzo wciągająca i posiada niezłą grafikę.


ściągnij
3144 0,28 MB
Romance of the three Kingdoms 2 Jest to sequel równie dobry, co poprzedniczka - firma Koei zawsze bardzo dbała o swą markę.


ściągnij
2656 0,60 MB
Sabre Team "Sabre Team" to gra strategiczna, w której kierujesz poczynaniami elitarnej jednostki do zwalczania przestępców. Obsługa i wygląd właściwej części gry (czyli w trakcie wykonywania misji) przypomina "Ufo: Enemy Unknown". Można zagrać, mimo iż program nie dorównuje znakomitej serii "X-Com", ale chyba nie miał takich ambicji.


ściągnij
3113 2,99 MB
Scorched Earth Tej gry nie powinno się nawet przedstawiać. Sam jej podtytuł to: "Matka wszystkich gier". Idea gry jest prosta. Obok siebie komputer umieszcza 2 lub więcej czołgów (można wybierać gracza jako komputer na różnym poziomie trudności, jeżeli nie masz z kim grać). Idea jest prosta: zabić wszystkich. Za każdego zniszczonego gracza otrzymujesz pieniądze, za które możesz dozbroić swój arsenał, a ten jest całkiem pokaźny... Gra się turowo, tzn. każdy z graczy wybiera siłę strzału, kierunek, w którym poleci pocisk i strzela, po czym następuje ruch kolejnego gracza. Gra mimo prostoty jest naprawdę wspaniała! Na tym polegała większość mych zajęć z informatyki w podstawówce:)))


ściągnij
11454 0,65 MB
Shadow Worlds Na początku wybieramy drużynę, którą przyjdzie nam kierować. Następnie wybieramy się na misję. Wszystkie one są zróżnicowane pod względem trudności. Gra posiada niezłą grafikę i świetną animację.


ściągnij
2861 0,42 MB
SimAnt "SimCity" w mrowisku? A dlaczego nie? Ja zawsze z zafascynowaniem patrzyłem na wielkie dzieło tych jakże małych owadów, teraz zaś można wziąć ów trud we własne ręce. A właściwie odnóża.


ściągnij
4824 0,72 MB
SimCity Pierwsze dzieło Maxis - inicjator serii, której rozwój trwa po dziś dzień. Obejmujesz rolę burmistrza miasta i Twoim zadaniem jest dbanie o rozwój jego infrastruktury, sprawne zarządzanie w sytuacjach kryzysowych i ogólne dbanie o "dobre życie" obywateli kierowanej przez Ciebie społeczności. Legenda, której nieznajomość to grzech.


ściągnij
9269 0,59 MB
SimEarth Drugi tytuł z serii Sim. Po kierowaniu miastem w "SimCity" przyszła kolej na bycie... bogiem. Tym razem za zadanie masz kontrolę nad całym ekosystemem planety i musisz przyczynić się do wystąpienia życia i jego ewoluowania z prostych do coraz bardziej złożonych organizmów, by ostatecznie dojść do poziomu cywilizacji będącej w stanie opuścić swój układ gwiezdny.


ściągnij
6092 0,47 MB