LOGOWANIE
Zarejestruj sie
STARE GRY STRATEGICZNE
Stare gry do ściągnięcia - Wspomnień czar...
NAJPOPULARNIEJSZE PLIKI
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ
40390 1,1 MB 1869
34767 2,30 MB Worms
26410 1,68 MB Civilization
24327 4,24 MB Dune 2
Sortuj według:
PEŁNA LISTA GIER
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ/OPIS
Nobunaga's Ambition Akcja gry rozgrywa się w Japonii. Wcielasz się w przebiegłego władcę, który został shogunem i stworzył potężne imperium - coś to nam chyba przypomina, czyż nie? Możesz grać samym Nobunagą lub jednym z jego konkurentów. Produkcja ta jest dopracowaną strategią i naprawdę warto w nią zagrać - jak we wszystkie inne dzieła firmy Koei.


ściągnij
2832 0, 41 MB
Nobunaga's Ambition 2 Sequel znanej i lubianej gry, czyli mówiąc lakonicznie, jak przystało na japońskiego wojownika, "więcej i lepiej".


ściągnij
2278 0, 50 MB
Nuclear war Programiści wpadli na pomysł wyśmiania "zimnej wojny" i napisali prostą gierkę o jeszcze prostszym tytule. W grze wcielasz się w dowódcę jednej z potęg atomowych. Następnie prowadzisz wojnę nuklearną ze swoimi przeciwnikami. Gra nasączona jest sporą dawką humoru.


ściągnij
3514 0,56 MB
Ogre Walczysz z komputerowym lub żywym przeciwnikiem na planszy podzielonej na pole heksagonalne. Do swojej dyspozycji masz wiele jednostek wojskowych. Gra została dopracowana pod względem obsługi - jest ona maksymalnie uproszczona, za to sama zabawa jest przednia.


ściągnij
3374 0,18 MB
Perfect General Ta produkcja to standard wśród wszelkich gier strategicznych, turowych. Od niej właściwie wszystkie strategie do dzisiaj opierają swój wzorzec. Gra jak na owe czasy dysponowała dobrą grafiką i dĽwiękiem, a AI jest chyba najlepiej dopracowaną w całym kanonie strategii.


ściągnij
3899 0,61 MB
Pirates 2 "Piraci" sa jedną z najbardziej znanych gier strategicznych, jakie kiedykolwiek zostały wydane. Wielu z fanów było zawiedzionych, kiedy Microprose wydało kiepską część drugą: Pirates Gold. Jeden z fanów pierwszej części zdecydował się na ponowne napisanie gry od początku. Do oryginalnej gry dodał wiele opcji: możliwość zmiany nachylenia działka, bardziej realistyczną pogodę i wiele innych.


ściągnij
9519 1,04 MB
Pirates! Kolejna epokowa produkcja Sida Meiera - tym razem wcielamy się w morskiego rozbójnika, esencję życia którego stanowi palenie, grabienie i pojedynkowanie się na miecze. Kto nie zna, winien od razu naprawić ów błąd!


ściągnij
4742 0,40 MB
Populous Wspaniała gra strategiczna. Gdzieś daleko w przestrzeni, na nieznanej, nie tak dużej planecie, żyły sobie dwa plemiona. Zamieszkiwały malowniczą wyspę, pełną roślin, wokół której rozciągało się morze. Okolica zdawała się zachęcać wręcz do spokojnej koegzystencji, bez wojen, spisków i tyranów. Tak jednak nie było. Oboma plemionami rządzili okrutni bogowie, których jedynym zajęciem była walka z drugim. Nie toczyła się ona bynajmniej o władzę czy terytorium - chodziło tylko i wyłącznie o całkowite zniszczenie drugiego. "Populous" udostępnia Ci możliwość stania się jednym z Władców. W jego skórze przeżyjesz niezwykłe przygody, posiądziesz nadprzyrodzoną moc, będziesz rządził wyspą i zamieszkującymi ją ludĽmi. Gra jest dopieszczona graficznie, a i animacja jest dopracowana.


ściągnij
4485 0,30 MB
Realms Pomysł i wykonanie zostały zaczerpnięte z różnych innych gier tego typu, m.in. z "Cywilizacji" (rozbudowa miasta), "Castles", "King's Bounty" (rozbudowa armii), "Powermongera" (wygląd terenu) itd. Gra posiada jednak także własne elementy, które dodają rozgrywce atrakcyjności. Grafika w grze została dopracowana, grywalności również nic nie można zarzucić. Polecamy ten produkt początkującym strategom.


ściągnij
2914 0,32 MB
Red Storm Rising Gra oparta na powieści Toma Clancy'ego pod tym samym tytułem. Wspomnę tylko, że akcja rozgrywa się w trakcie ataku Aliantów na Pakt Warszawski.


ściągnij
3295 0,42 MB