STARE GRY STRATEGICZNE
Stare gry do ściągnięcia - Wspomnień czar...
NAJPOPULARNIEJSZE PLIKI
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ
40423 1,1 MB 1869
34776 2,30 MB Worms
26422 1,68 MB Civilization
24358 4,24 MB Dune 2
Sortuj według:
PEŁNA LISTA GIER
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ/OPIS
Storm Ciekawa gra strategiczna. Konstruujemy i wprawiamy w ruch maszyny latające,aby zniszczyć przeciwnika. Pomysł stary jak świat, ale gra się przyjemnie.


ściągnij
2609 0,58 MB
Stratego Bardzo znana i równie grywalna turowa gra strategiczna - słowa te chyba mówią same za siebie.


ściągnij
2641 0,49 MB
Strike Fleet Dane Ci będzie tutaj dowodzić flotą nawodną, przy czym w dowolnej chwili możesz "przesiąść" się na dowolny pokład, by stamtąd wydawać rozkazy np. ostrzelania wroga. Gra jest naprawdę niezła, posiada duży realizm i jest stosunkowo prosta w obsłudze (co nie oznacza jednak, że nie posiada wielu opcji, wprost przeciwnie).


ściągnij
2607 0,13 MB
Super Dune 2 Zapewne kiedyś sobie zamarzyłeś, aby zagrać np. Wolanami lub Saudaukarami,pokierować robalem lub robić jeszcze inne rzeczy - nie wahaj się, to jest gra dla Ciebie!


ściągnij
4910 4,68 MB
Supremacy Gra strategiczna, w której Twoim celem jest stanięcie w szranki z trzema rasami o prym panowania nad światem. Aby sięgnąć zwycięstwa, będziesz musiał walczyć, kolonizować planety, wydobywać surowce itp. Gra jest trochę podobna do "Master of Orion". Ze wszech miar godna polecenia, gdyż posiada także dosyć dopracowaną oprawę graficzną.


ściągnij
2705 1,23 MB
Syndicate Syndicate to bardzo dobra, trzymająca w napięciu gra. W tej grze stoisz na czele ( a jakże!) syndykatu walczącego o globalną władzę. Aby ukończyć grę musisz zaliczyć pięćdziesiąt misji w różnych miastach świata. Twoje zadanie polega między innymi na likwidowaniu niewygodnych osób, czy eliminowaniu wpływów wrogich syndykatów. Przed wykonaniem każdej misji wybierasz odpowiednich agentów i decydujesz o rodzaju ich uzbrojenia - w każdej misji może uczestniczyć maksymalnie czterech agentów. Pomyślne zakończenie misji jest równoznaczne z przejęciem kontroli na danym terenie, z którego będziesz ściągał podatki. Pieniądze przydadzą Ci się na prowadzenie badań nad nowymi typami uzbrojenia i modernizację agentów (sa oni bowiem cyborgami). Ta destrukcyjna, aczkolwiek bardzo ciekawa gra nie jest wbrew pozorom zwykłą, zręcznościową strzelaniną - w "Syndicate" musisz wykazać się przede wszystkim zmysłem strategicznym. Pod względem wykonania program stoi na bardzo wysokim poziomie. Wspaniała, bogata w szczegóły grafika jest po prostu perwersyjnie dopieszczona. Bullfrog rozpieszcza nas również doskonałą animacją i oprawą graficzną gry.


ściągnij
7263 6,46 MB
Team Yankee Jest to gra strategiczna, którą rozgrywa się w czasie rzeczywistym (ale to nie jest typowy RTS!). Mamy do rozegrania różne scenariusze, a co za tym idzie: zróżnicowane misje. Dowodzisz maksymalnie 4 czołgami naraz. To, co jest przed czołgami, widzisz oczami każdej załogi. Twoim zadaniem jest wypełnianie misji, przy okazji niszczenie przeciwników, którzy staną Ci na drodze. Gra jest naprawdę dopracowana i wciągająca.


ściągnij
2176 0,43 MB
Tracon 2 Jest to znakomita gra taktyczno-strategiczna, w której obejmujesz stanowisko kontrolera lotu (zarządzasz samolotami, lotniskiem etc.) Program ten jest jedną z najbardziej realistycznych i rozbudowanych symulacji tego rodzaju. Naprawdę gra jest warta Waszego czasu i daje duuużo satysfakcji z dobrze wykonanego zadania. Program został oprawiony w niezłą grafikę VGA w dużej rozdzielczości.


ściągnij
2950 0,52 MB
Transport Tycoon Przeniesieni w środek wielkiego kryzysu lat międzywojennych, zakładamy w tych czasach firmę przewozową nadając jej nazwę i budując siedzibę, ograniczającą się z początku do baraku otoczonego tandetnym drewnianym płotkiem. Budujemy linie kolejowe, powietrzne, drogowe oraz morskie. Oceniając grę należy stwierdzić, iż należy ona do grupy najlepszych handlówek w historii. Przy bardzo ładnej grafice SVGA i trójwymiarowym świecie zapomniano jednak o obracaniu mapy, przez co czasami musimy budować po omacku. Poza tym to naprawdę kawał dobrej handlówki opatrzonej wspaniałymi animacjami pojazdów i bogactwem opcji konfiguracyjnych.


ściągnij
8151 2,25 MB
Ufo: Enemy Unknown Gra strategiczna, w której kierujemy X-Com'em - organizacją powołaną do zwalczania obcych. Jest ona po prostu świetna pod każdym względem i absolutnie wszyscy winni ją mieć w swej kolekcji. Legenda!


ściągnij
5228 2,89 MB