STARE GRY STRATEGICZNE
Stare gry do ściągnięcia - Wspomnień czar...
NAJPOPULARNIEJSZE PLIKI
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ
40435 1,1 MB 1869
34785 2,30 MB Worms
26430 1,68 MB Civilization
24372 4,24 MB Dune 2
Sortuj według:
PEŁNA LISTA GIER
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ/OPIS
Armada 2525 Deluxe Edition Jest to strategia z wątkami zarządzania - w stylu Master of Orion. Gra jest rozszerzoną wersją (stąd Deluxe Edition) wersji podstawowej. Została wzbogacona o wiele opcji (włączając w to opcję "multiplayer") oraz poprawiono znacznie oprawę graficzną. AI komputera stoi na wysokim poziomie.


ściągnij
4170 1,03 MB
Arnhem Arnhem jest to gra strategiczna z naciskiem na taktykę. Działania wojenne rozgrywają się w Holandii. Gra jest jedną z trzech składających się na serię: pozostałe dwie to Vulcano i Desert Rats.


ściągnij
5336 0,02 MB
Arrakis Gra jest bardziej zręcznościówka, aniżeli RTS-em. Gra posiada kilka opcji pojedynkowania się z komputerem. Polecamy miłośnikom Dune 2.


ściągnij
3540 1,23 MB
Ashes of Empire "Ashes of Empire" jest intrygującym połączeniem strategii i gry akcji, zainspirowanym wydarzeniami we wschodniej Europie w latach 90-tych. W grze znacznie poprawiono engine w stosunku do poprzedniczki (Midwinter). 6 tysięcy unikalnych postaci, ogromny świat 3D i ponad 9 tysięcy lokacji! Do tego jeszcze znakomita grafika( jak na tamte czasy).


ściągnij
5628 1,23 MB
Baldies Gra w dużej części oparta na pomysłach z serii "Settlers", ale można dostrzec i wpływy "Powermongera" i "Populousa". Jesteś "przywódcą plemienia" a Twoim zadaniem jest odpowiedni podział prac i pokonanie przeciwnika, który próbuje utrudnić Ci rozwój. Ta miodna gra została oprawiona dodatkowo w znakomitą grafikę VGA oraz świetne animacje postaci.


ściągnij
5044 0,61 MB
Bandit Kings of Ancient China Firma Koei wyspecjalizowała się w wydawaniu znakomitych, wiernych historycznie gier strategicznych na PC. Wszystkie gry wydane przez Koei mają wspólne cechy: realizm i znakomitą( jak na tamte czasy) oprawę graficzną. Podobnie jest i tutaj.


ściągnij
3518 0,55 MB
Battle for Atlantis Jak wszystkie gry Williama Soleau (które w większej części składają się z gier strategicznych, logicznych i taktycznych), ta również jest genialna. Na początku obieramy sobie, kim przyjdzie nam grać, następnie na wyspach umieszczamy wojska i ...gramy. Zwycięża ten, kto pokona przeciwnika. Proste? Niezupełnie. Radzę samemu spróbować, gdyż gra ta jest tego warta.


ściągnij
4193 0,17 MB
Battle Isle '93 Pierwsza z cyklu gra strategiczna, charakteryzująca się perfekcyjną oprawą graficzną i muzyczną oraz dĽwiękową. Dodatkowym plusem jest możliwość gry dla dwóch graczy.


ściągnij
4365 1,31 MB
Battle Isle: Moon of Chronos Akcja gry toczy się w księżycowej scenerii. Naprzeciwko siebie stają dwie armie. Jako dowódca jednej z nich jesteś na pozornie straconej pozycji, bowiem oddziały wroga są z reguły liczniejsze i lepiej wyposażone. Gdy jednak wykażesz się wyobraźnią i zdrowym rozsądkiem, to rozstrzygnięcie starcia na Twoją korzyść będzie tylko kwestią czasu. Jeżeli zechcesz zmierzyć się z kolegą (opcja gry dwóch graczy), to Wasze szanse będą wyrównane.


ściągnij
3187 0,56 MB
Battles of Destiny Jest to gra strategiczna, której akcja została osadzona w świecie post-apokaliptycznym. Twoim zadanie jest objęcie kontroli nad planetą. Komputerowy przeciwnik posiada znakomicie rozbudowaną sztuczną inteligencję, przez co jest dosyć wymagającym adwersarzem. Jednostki zostały bardzo dobrze skonstruowane i są bardzo zróżnicowane. Jest to także jedna z pierwszych gier z opcją PBEM (play-by-email) - gry poprzez skrzynkę email. W grze może wziąść jednocześnie udział 4 graczy "żywych". Trzech z nich może zastąpić komputer. Walki mogą się toczyć zarówno na lądzie, wodzie jak i powietrzu.


ściągnij
3379 0,74 MB