LOGOWANIE
Zarejestruj sie
STARE GRY STRATEGICZNE
Stare gry do ściągnięcia - Wspomnień czar...
NAJPOPULARNIEJSZE PLIKI
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ
40291 1,1 MB 1869
34729 2,30 MB Worms
26370 1,68 MB Civilization
24268 4,24 MB Dune 2
Sortuj według:
PEŁNA LISTA GIER
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ/OPIS
Sabre Team "Sabre Team" to gra strategiczna, w której kierujesz poczynaniami elitarnej jednostki do zwalczania przestępców. Obsługa i wygląd właściwej części gry (czyli w trakcie wykonywania misji) przypomina "Ufo: Enemy Unknown". Można zagrać, mimo iż program nie dorównuje znakomitej serii "X-Com", ale chyba nie miał takich ambicji.


ściągnij
3136 2,99 MB
Ufo: Enemy Unknown Gra strategiczna, w której kierujemy X-Com'em - organizacją powołaną do zwalczania obcych. Jest ona po prostu świetna pod każdym względem i absolutnie wszyscy winni ją mieć w swej kolekcji. Legenda!


ściągnij
5148 2,89 MB
SimTower Seria Sim po raz kolejny. Twoim zadaniem jest rozbudowa wieży i zwiększanie jej poziomu zamieszkania, aby podwyższyć liczbę swoich punktów i otrzymać dostęp do większej liczby pokojów. Gra jest zabawna i dostarcza wiele godzin zabawy.


ściągnij
5240 2,88 MB
Ambush at Sorinor "Ambush at Sorinor" jest o wiele lepszym rozwinięciem gry "Siege" z dużą ilością udoskonaleń. Dodano m.in. tryb kampanii i bardziej zróżnicowane jednostki. Grę nadal ograniczono do 2 opcji: jesteś atakującym lub broniącym się. Jednostek w grze jest grubo ponad 100, wszystkie zróżnicowane pod względem mobilności, siły ataku, obrony, posiadanej broni i zbroi. W dodatku obok różnych istot typowo "wyrwanych" ze świata fantasy jak: gobliny, orki itp. istnieje także wiele innych ciekawych, jak dyplomaci, prawnicy i bojowe kurczaki (!) W grę wbudowano edytor scenariuszy, co pozwoli Ci tworzyć samemu własne misje. Interfejs gry jest nieskomplikowany.


ściągnij
8960 2,80 MB
Worms Czy bohaterem gry może zostać zwyczajny robak, ogrodowa gąsienica? Programiści z grupy Team 17 udowadniają, że nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań. W grze "Worms" mamy do czynienia z całą społecznością robaków. Ludek to niefrasobliwy, nastawiony na barbarzyńskie uciechy, używa w tym celu zakazanych w każdym rozsądnym domu pirotechnicznych gadżetów - dynamitu, rakiet oraz min. Z przyjemności dostarczanych nam przez "Worms" można w pełni skorzystać przy grze zespołowej, zwłaszcza dzięki zastosowaniu losowego generatora plansz. Producenci chwalą się przy tym olbrzymią ich liczbą - 4,3 billiona możliwych do wygenerowania miejsc. Z powodu tych wszystkich wymienionych cech gra "Worms" jest naprawdę świetna i wciągająca. Legenda!


ściągnij
34729 2,30 MB
Transport Tycoon Przeniesieni w środek wielkiego kryzysu lat międzywojennych, zakładamy w tych czasach firmę przewozową nadając jej nazwę i budując siedzibę, ograniczającą się z początku do baraku otoczonego tandetnym drewnianym płotkiem. Budujemy linie kolejowe, powietrzne, drogowe oraz morskie. Oceniając grę należy stwierdzić, iż należy ona do grupy najlepszych handlówek w historii. Przy bardzo ładnej grafice SVGA i trójwymiarowym świecie zapomniano jednak o obracaniu mapy, przez co czasami musimy budować po omacku. Poza tym to naprawdę kawał dobrej handlówki opatrzonej wspaniałymi animacjami pojazdów i bogactwem opcji konfiguracyjnych.


ściągnij
8129 2,25 MB
Riders of Rohan Gra z silnie zaczerpniętymi wątkami z trylogii Tolkiena. Gra jest prekursorem komputerowych gier typu "Warhammer", czy "Fantasy General". Sama produkcja jest prosta i oparta na równie łatwych zasadach. W grze można spotkać postacie książkowe, takie jak Frodo czy Aragorn. Polecamy miłośnikom prostych gier strategicznych.


ściągnij
4984 2,11 MB
When Two World War Gra typu podbij-cały-świat. Wprowadza ona jednak w stosunku do podobnych gier tego typu kilka innowacji. Rozgrywka może odbywać się w turach lub czasie rzeczywistym. Kolejną znakomitą opcją jest brak ograniczeń co do wyglądu i budowy jednostek - możesz zaprojektować własne w całości, po czym je wyprodukować! Walki odbywają się w przestrzeni kosmicznej lub na jednej z planet. Możesz wynajdywać nowe technologie, które w dużym stopniu pomogą Ci w dalszej grze. Kolejną znakomitą opcją jest prosty język programowania wbudowany w grę, dzięki któremu masz możliwość zaprogramowania różnego zachowania się Twych jednostek bojowych.


ściągnij
2824 2,00 MB
Special Forces Gra taktyczna. Kierujesz grupką komandosów Sił Specjalnych. Przed każdą misją dobierasz odpowiednio ich uzbrojenie i dodatkowe wyposażenie zgodnie z wymogami misji i umiejętnościami poszczególnych członków komanda.


ściągnij
3718 1,75 MB
Civilization Chyba najbardziej znana komputerowa gra strategiczna, absolutny hit wszechczasów, mimo dużej już wiekowości wciąż dostarcza mnóstwo rozrywki. Klasyk nad klasyki, legenda przez duże "L".


ściągnij
26370 1,68 MB