LOGOWANIE
Zarejestruj sie
STARE GRY STRATEGICZNE
Stare gry do ściągnięcia - Wspomnień czar...
NAJPOPULARNIEJSZE PLIKI
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ
40291 1,1 MB 1869
34729 2,30 MB Worms
26370 1,68 MB Civilization
24268 4,24 MB Dune 2
Sortuj według:
PEŁNA LISTA GIER
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ/OPIS
Western Front Gra realiami osadzona jest w drugiej wojnie światowej. Jest to heksagonalna turowa strategia, a twoim zadaniem będzie poprowadzenie podległych ci oddziałów do zwycięstwa.


ściągnij
3510 0,34 MB
Battles of Napoleon Turowa gra strategiczna. Możesz opowiedzieć się po stronie aliantów jak i Francuzów i dowodzić siłami, których zadaniem jest pokonanie przeciwnika. Gra została bardzo dobrze skonstruowana, przeciwnik "myśli" poprawnie, a wszystko dopełnia niezła grafika.


ściągnij
5326 0,33 MB
Realms Pomysł i wykonanie zostały zaczerpnięte z różnych innych gier tego typu, m.in. z "Cywilizacji" (rozbudowa miasta), "Castles", "King's Bounty" (rozbudowa armii), "Powermongera" (wygląd terenu) itd. Gra posiada jednak także własne elementy, które dodają rozgrywce atrakcyjności. Grafika w grze została dopracowana, grywalności również nic nie można zarzucić. Polecamy ten produkt początkującym strategom.


ściągnij
2893 0,32 MB
Airlines Airlines jest niedocenioną grą, w której przyjdzie Ci zajmować się zarządzaniem siecią linii powietrznych. Pomijając fakt, że gra oferuje mnóstwo "prawdziwych" opcji oraz realny, szeroki wybór samolotów, rozgrywka toczy się w czasie rzeczywistym. Program będzie zatem wymagać od Ciebie umiejętności szybkiego planowania i myślenia. Gra posiada solidny model ekonomii oraz świetnie symuluje wymagających komputerowych przeciwników.


ściągnij
11276 0,30 MB
Populous Wspaniała gra strategiczna. Gdzieś daleko w przestrzeni, na nieznanej, nie tak dużej planecie, żyły sobie dwa plemiona. Zamieszkiwały malowniczą wyspę, pełną roślin, wokół której rozciągało się morze. Okolica zdawała się zachęcać wręcz do spokojnej koegzystencji, bez wojen, spisków i tyranów. Tak jednak nie było. Oboma plemionami rządzili okrutni bogowie, których jedynym zajęciem była walka z drugim. Nie toczyła się ona bynajmniej o władzę czy terytorium - chodziło tylko i wyłącznie o całkowite zniszczenie drugiego. "Populous" udostępnia Ci możliwość stania się jednym z Władców. W jego skórze przeżyjesz niezwykłe przygody, posiądziesz nadprzyrodzoną moc, będziesz rządził wyspą i zamieszkującymi ją ludĽmi. Gra jest dopieszczona graficznie, a i animacja jest dopracowana.


ściągnij
4462 0,30 MB
Apollo 18: Mission to Moon Zasiadasz w centrum zarządzania lotami kosmicznymi. W Twoich rękach spoczywa misja lotu na księżyc. Dzięki Tobie i Twoim wyborom ma ona szanse na powodzenie. Gra jest świetna, mimo to polecam ja starszym graczom, gdyż tylko ci nie będą zwracali uwagi na spartański interfejs.


ściągnij
7231 0,28 MB
Risk Kolejna, oryginalna, pierwsza wersja znanej na całym świecie gry "Risk". Bawimy się w podbijanie świata. Gra mimo, iż jest już mocno zaawansowana w latach, wciąż ładnie wygląda, m.in. dlatego że została zrealizowana w podwyższonej rozdzielczości Vga.


ściągnij
3807 0,28 MB
Romance of the three Kingdoms Jest to jedna z najlepszych gier strategicznych, wydanych przez firmę Koei. Wcielasz się w osobę władcy, który walczy o dominację w Imperium. Znajdziesz tutaj wiele postaci, wspaniałe opcje, które dadzą Ci pełną kontrolę nad prowadzeniem dyplomacji, czy równie wspaniale rozwiązane zagadnienie bitew. Gra jest bardzo wciągająca i posiada niezłą grafikę.


ściągnij
3166 0,28 MB
Stellar Crusade Bardzo trudna( ale też jakże absorbująca) gra strategiczna ze skomplikowaną strukturą ekonomiczną. Jak zwykle przyjdzie Ci zasiedlać planety, walczyć z wrogimi rasami itp.


ściągnij
2209 0,22 MB
Armada 2525 "Armada 2525" jest staregią rozgrywającą się w kosmosie. W grze będziesz mógł podbić mnóstwo galaktyk, budować sporo struktur i walczyć z wrogo nastawionymi rasami.


ściągnij
9566 0,21 MB