STARE GRY STRATEGICZNE
Stare gry do ściągnięcia - Wspomnień czar...
NAJPOPULARNIEJSZE PLIKI
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ
40423 1,1 MB 1869
34776 2,30 MB Worms
26422 1,68 MB Civilization
24358 4,24 MB Dune 2
Sortuj według:
PEŁNA LISTA GIER
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ/OPIS
Wing Commander Armada Strategiczna wariacja na temat legendarnej gry zręcznościowej. Jeśli więc zakochałeś(-aś) się w świecie konfliktu ludzi z klirathimi, a masz już dosyć łamania joysticka i chciał(a)byś nieco wysilić swe szare komórki, śmiało sięgnij po ową produkcję!


ściągnij
3293 6,95 MB
Syndicate Syndicate to bardzo dobra, trzymająca w napięciu gra. W tej grze stoisz na czele ( a jakże!) syndykatu walczącego o globalną władzę. Aby ukończyć grę musisz zaliczyć pięćdziesiąt misji w różnych miastach świata. Twoje zadanie polega między innymi na likwidowaniu niewygodnych osób, czy eliminowaniu wpływów wrogich syndykatów. Przed wykonaniem każdej misji wybierasz odpowiednich agentów i decydujesz o rodzaju ich uzbrojenia - w każdej misji może uczestniczyć maksymalnie czterech agentów. Pomyślne zakończenie misji jest równoznaczne z przejęciem kontroli na danym terenie, z którego będziesz ściągał podatki. Pieniądze przydadzą Ci się na prowadzenie badań nad nowymi typami uzbrojenia i modernizację agentów (sa oni bowiem cyborgami). Ta destrukcyjna, aczkolwiek bardzo ciekawa gra nie jest wbrew pozorom zwykłą, zręcznościową strzelaniną - w "Syndicate" musisz wykazać się przede wszystkim zmysłem strategicznym. Pod względem wykonania program stoi na bardzo wysokim poziomie. Wspaniała, bogata w szczegóły grafika jest po prostu perwersyjnie dopieszczona. Bullfrog rozpieszcza nas również doskonałą animacją i oprawą graficzną gry.


ściągnij
7263 6,46 MB
Chaos Overlords Wspaniała gra "planszowa". Twoim zadaniem jest poprowadzenie własnego gangu do zwycięstwa w apokaliptycznym mieście przyszłości. Struktura gry to karty, które reprezentują osoby w Twoim "gangu", budynki, broń i ekwipunek, w który możesz wyposażyć swoje oddziały. Gra ma podział na tury. Jest bardzo wciągająca i daje dużo satysfakcji. Polecamy także nasz poradnik do tej gry!


ściągnij
3975 5,37 MB
5th fleet Strategia będąca elektroniczną wersją planszowej gry pod tym samym tytułem. Świetna, kolorowa grafika sprawia, że gra jest bardzo jasna i czytelna. Zawarto w niej kilkanaście scenariuszy w których na wodzie możemy spotkać jednostki ZSRR, Indii itd. Atak przeprowadza się w sposób bardzo prosty a mianowicie najeżdżając na atakowaną jednostkę myszką, a następnie wybierając tryb ataku. Twoja pozycja na mapie zawsze jest generowana losowo, co powoduje, że każdy scenariusz nigdy nie jest taki sam. Wspaniałym dodatkiem do gry jest dopracowana wersja multi-player, dzięki czemu możemy walczyć z prawdziwym przeciwnikiem w sieci. Świetnie wykonana i posiadająca dużą miodność gra
ściągnij
16748 5,1 MB
Super Dune 2 Zapewne kiedyś sobie zamarzyłeś, aby zagrać np. Wolanami lub Saudaukarami,pokierować robalem lub robić jeszcze inne rzeczy - nie wahaj się, to jest gra dla Ciebie!


ściągnij
4910 4,68 MB
Ancient Art of War in The Skies Jest to ostatnia gra strategiczna z serii "Ancient art of (..)". Rozczarowała ona fanów w 1992 roku, gdy się ukazała - głównie ze względu na wprowadzenie wątków zręcznościowych. Mimo to gra oferuje mnóstwo godzin dobrej zabawy ze względu na dużą liczbę scenariuszy, dopracowaną grafikę oraz dźwięki. Podsumowując: niezbyt udane zakończenie znakomitej serii, aczkolwiek gra nadal warta jest uwagi i pogrania. Bardziej ortodoksyjni stratedzy pewnie mrukną z niezadowolenia pod nosem za sprawą wspomnianych wątków zręcznościowych.


ściągnij
6815 4,35 MB
Dune 2 Gra "Dune 2" zrobiła kolejny olbrzymi krok w historii gier strategicznych. Otóż jest to pierwszy RTS (Real Time Strategy) z prawdziwego zdarzenia. Nie dość, że posiada bardzo dobrą grafikę, animacje, to dĽwięki i muzyka mogłyby być spokojnie zamieszczone w dzisiejszych grach i na pewno zdobyłyby wysokie noty. Gra jest naprawdę rewelacyjna i powinna być podstawową pozycją u każdego gracza.


ściągnij
24358 4,24 MB
Starlord Gra strategiczna nafaszerowana statystykami - miłośnicy zabawy z wszelkiej maści tabelkami będą wniebowzięci. Dosyć ładna grafika i opracowanie.


ściągnij
2564 4,06 MB
Colonization Kolejne wielkie, po "Civilization", dokonanie Sida Meiera, twórczo rozwijającego poprzednie pomysły. Trochę mniej popularna wariacja, niemniej osobiście dla mnie stanowiąca czystą esencję tego, co nazwałbym klasyką!


ściągnij
8867 3,66 MB
Zeppelin Unikalna gra strategiczna, podobna nieco do "Air Bucks" - jest to strategia, w której zajmujesz się biznesem związanym ze sterowcami, których używano komercyjnie we wczesnych latach XX wieku. Wybierasz trasę przelotów, różne silniki i czekasz na...zarobek :) Świetny pomysł i niezła grafika.


ściągnij
3808 3,57 MB