LOGOWANIE
Zarejestruj sie
STARE GRY STRATEGICZNE
Stare gry do ściągnięcia - Wspomnień czar...
NAJPOPULARNIEJSZE PLIKI
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ
40389 1,1 MB 1869
34766 2,30 MB Worms
26409 1,68 MB Civilization
24326 4,24 MB Dune 2
Sortuj według:
PEŁNA LISTA GIER
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ/OPIS
Sabre Team "Sabre Team" to gra strategiczna, w której kierujesz poczynaniami elitarnej jednostki do zwalczania przestępców. Obsługa i wygląd właściwej części gry (czyli w trakcie wykonywania misji) przypomina "Ufo: Enemy Unknown". Można zagrać, mimo iż program nie dorównuje znakomitej serii "X-Com", ale chyba nie miał takich ambicji.


ściągnij
3155 2,99 MB
Gary Grisby's War in Russia Turowa gra strategiczna. Bierzesz udział w( jak nietrudno się domyślić) wojnie rozgrywającej się na szerokich przestrzeniach Rosji. Grafika VGA, jak i AI zostały starannie dopracowane.


ściągnij
2958 0,63 MB
Tracon 2 Jest to znakomita gra taktyczno-strategiczna, w której obejmujesz stanowisko kontrolera lotu (zarządzasz samolotami, lotniskiem etc.) Program ten jest jedną z najbardziej realistycznych i rozbudowanych symulacji tego rodzaju. Naprawdę gra jest warta Waszego czasu i daje duuużo satysfakcji z dobrze wykonanego zadania. Program został oprawiony w niezłą grafikę VGA w dużej rozdzielczości.


ściągnij
2921 0,52 MB
Realms Pomysł i wykonanie zostały zaczerpnięte z różnych innych gier tego typu, m.in. z "Cywilizacji" (rozbudowa miasta), "Castles", "King's Bounty" (rozbudowa armii), "Powermongera" (wygląd terenu) itd. Gra posiada jednak także własne elementy, które dodają rozgrywce atrakcyjności. Grafika w grze została dopracowana, grywalności również nic nie można zarzucić. Polecamy ten produkt początkującym strategom.


ściągnij
2913 0,32 MB
Shadow Worlds Na początku wybieramy drużynę, którą przyjdzie nam kierować. Następnie wybieramy się na misję. Wszystkie one są zróżnicowane pod względem trudności. Gra posiada niezłą grafikę i świetną animację.


ściągnij
2903 0,42 MB
When Two World War Gra typu podbij-cały-świat. Wprowadza ona jednak w stosunku do podobnych gier tego typu kilka innowacji. Rozgrywka może odbywać się w turach lub czasie rzeczywistym. Kolejną znakomitą opcją jest brak ograniczeń co do wyglądu i budowy jednostek - możesz zaprojektować własne w całości, po czym je wyprodukować! Walki odbywają się w przestrzeni kosmicznej lub na jednej z planet. Możesz wynajdywać nowe technologie, które w dużym stopniu pomogą Ci w dalszej grze. Kolejną znakomitą opcją jest prosty język programowania wbudowany w grę, dzięki któremu masz możliwość zaprogramowania różnego zachowania się Twych jednostek bojowych.


ściągnij
2845 2,00 MB
Nobunaga's Ambition Akcja gry rozgrywa się w Japonii. Wcielasz się w przebiegłego władcę, który został shogunem i stworzył potężne imperium - coś to nam chyba przypomina, czyż nie? Możesz grać samym Nobunagą lub jednym z jego konkurentów. Produkcja ta jest dopracowaną strategią i naprawdę warto w nią zagrać - jak we wszystkie inne dzieła firmy Koei.


ściągnij
2831 0, 41 MB
Stars! Jak wiadomo, gra strategiczna wcale nie musi posiadać oszałamiającej grafiki, aby wciągnąć na wiele godzin. "Stars!" jest właśnie grą tego typu - została napisana przez programistów, którzy tworzyli program Excel(!), stąd lubość do mnóstwa wszelakich tabelek, wykresików, statystyk etc. Gdy wreszcie przebijesz się przez te wszystkie dane, okaże się, że żadna gra nie wciąga tak, jak "Stars!" Jest ona oparta na starym pomyśle - kolonizacji kosmosu. Pod tym względem przypomina trochę "Master of Orion (1,2)", a takze kilka innych gier zawierających się w tej tematyce. Pozycja obowiązkowa!


ściągnij
2808 1,05 MB
Space Crusade "Space Crusade" jest znakomitą grą taktyczno-turową, bazującą na systemie Games Workshop, w świecie Warhammer 40K. Statek, w którym znajdowali się wysoko postawieni rangą żołnierze został porwany przez obcych, a Twoim zadaniem jako głównodowodzącego jest ich wyswobodzenie za pomocą 4 podwładnych żołnierzy, którym możesz wydawać rozkazy. Gra może być rozgrywana w perspektywie 2D (planowanie ruchów) jak i 3D - żeby przyjrzeć się obcym. Gra posiada wiele elementów losowych, których skutkiem może być śmierć jednego z podwładnych, niezależnie od wcześniejszego zaplanowania misji. Istnieją także inne elementy losowe, które pomagają np. "Master Control", dzięki któremu otrzymujesz kontrolę nad wszystkimi drzwiami na danym poziomie, a dzięki którym możesz uwięzić i miażdżyć postacie przeciwnika. Gra posiada niezłą grafikę i wysoką grywalność.


ściągnij
2743 1,03 MB
Romance of the three Kingdoms 2 Jest to sequel równie dobry, co poprzedniczka - firma Koei zawsze bardzo dbała o swą markę.


ściągnij
2704 0,60 MB