GRY LOGICZNE
Darmowe gry logiczne
NAJPOPULARNIEJSZE PLIKI
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ
136696 224 KB Kulki
83895 1,9 MB Kulki 3D
56052 1,34 MB Maga Kulki
41578 1,35 MB Klikacz
Sortuj według:
PEŁNA LISTA GIER
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ/OPIS
Diggers 2: Extractors Jest to druga część znakomitej, lemingopodobnej gry. Programiści nie poszli na łatwiznę i opracowali własną koncepcję: "lemingi" to człekopodobne istoty, a Twoim zadaniem jest wykorzystanie ich do wydobywania szlachetnych kamieni. Po pomyślnym zakończeniu etapu (i zebraniu jak największej ilości kosztowności) otrzymasz możliwość zakupu różnego ekwipunku, który może Tobie przynieść korzyści: np. samobieżne "wiertło", które znacznie szybciej przekopuje się przez teren, niż którykolwiek z Twoich górników, czy też wiele innych przedmiotów, które m.in. mogą zaszkodzić przeciwnikowi. Polecamy tą grę wszystkim, ze względu na znakomity pomysł i wykonanie.
ściągnij
2222 1,16 MB
Chessmaster 3000 Kolejna część jednej z najznakomitszych serii programów szachowych.
ściągnij
3239 1,13 MB
Are We There Yet? Są to puzzle z ładną oprawą graficzną. W grze jest nawet jakaś fabuła: o rodzinie, podróżującej przez USA. Puzzle składają się z miejsc, które rodzina ta odwiedziła.
ściągnij
3789 1,08 MB
Crazy Tetris Stary, dobry tetris jednak urozmaicony szalonymi pomysłami
ściągnij
15648 1,0 mb
All New World of Lemmings Tutaj mamy kolejny sequel z cyklu gier logicznych. Jest on jednak bardzo nowoczesny i ślicznie wygląda. Coś dla miłośników poprzednich części przygód sympatycznych lemmingów.
ściągnij
9900 0,99 MB
Battle Chess 2 Druga część szachów zaprawionych specyficznym humorem. Tym razem gramy w tzw. szachy chińskie, a różnią się one trochę w sposobie rozgrywania partii. I tym razem wszystkie ruchy jednostek są oprawione śmieszną animacją. Tak też wygląda bicie piona, czy wrażej figury. Do tego wszystkiego niezła grafika VGA i trochę denerwująca muzyka, którą można (na szczęście) wyłączyć. Nie jest to na pewno "Fritz", ale dla tych, którzy mają już dość sztampowych szachów ten program powinien być odpowiedni.
ściągnij
2805 0,93 MB
Apocalypse Abyss Gra polega na pozbieraniu wszystkich "znajdźków" typu: diamenty, klucze, kule,etc. i dotarciu do następnego poziomu poprzez wyjście. Oczywiście na drodze staną różnego rodzaju przeszkadzajki w rodzaju bloków skalnych, potworów.
ściągnij
6317 0,85 MB
Alphanatix "Alphanatix" jest dobrą, wciągająca grą logiczną. W grze sterujesz czerwoną kulą, a Twoim zadaniem jest przemieszczanie się po polach, na których znajdują się litery. Na każdej planszy z tych liter należy układać wyrazy, które znajdują się w prawym górnym rogu. Na to wszystko masz ograniczony zasób czasu. Cały czas musisz także uważać, aby kula nie spadła z pola i nie poleciała hen, w nicość :) Gra posiada przyjemną grafikę w wysokiej rozdzielczości, dobry dźwięk i potrafi wciągnąć na długie godziny.
ściągnij
8598 0,68 MB
Xixit Jest to jedna z najlepszych przeróbek "Tetrisa" na PC. Możesz wybierać kształt i kolor klocków, a także zagrać we dwóch na jednym komputerze (ekran jest wtedy podzielony). Filozofia gry jest prosta: do studni wpadają 3 klocki. Naszym zadaniem jest takie ich obracanie, aby grupujące się klocki tego samego typu tworzyły linie. Wtedy znikają, a my dostajemy punkty. Gra posiada dopracowaną szatę graficzną i muzykę oraz efekty dźwiękowe.
ściągnij
2435 0,68 MB
Overload Usuń z pola wszystkie figury przeciwnika
ściągnij
7007 0,6 MB