LOGOWANIE
Zarejestruj sie
GRY LOGICZNE
Darmowe gry logiczne
NAJPOPULARNIEJSZE PLIKI
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ
136624 224 KB Kulki
83870 1,9 MB Kulki 3D
56027 1,34 MB Maga Kulki
41536 1,35 MB Klikacz
Sortuj według:
PEŁNA LISTA GIER
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ/OPIS
Hacker Jesteś hackerem, który włamuje się do komputera pewnej organizacji. Jako że gra składa się praktycznie z programu "udającego" system operacyjny, nie uświadczysz tutaj zbyt wiele grafiki. Sama gra jednak jest niekonwencjonalna i wciąga.
ściągnij
1866 0,06 MB
PsiChess Tytuł właściwie mówi wszystko. Poziom komputerowego przeciwnika jest zadawalający, ładnie także prezentuje się grafika.
ściągnij
1707 0,06 MB
Master Mind Gra polega na odpowiednim ułozeniu kulek i odgadnięciu szyfru. Po każdym ułożeniu kulek z lewej strony pojawia się informacja, ile kulek zostało ułozonych poprawnie (czarny kolor punktów) oraz czy kulki tego koloru w ogóle w danym schemacie występują (biały kolor punktów). Jednak zaznaczamy, że położenie tych punktów wcale nie oznacza położenia (poprawnego czy nie) kulek! Twoim zadaniem jest odgadnięcie szyfru. Gra jest oprawiona w dobrą grafikę, a poza tym wciąga.
ściągnij
2419 0,07 MB
Sokoban Gra ta jest znana jeszcze posiadaczom ZX Spectrum. Polega na zbieraniu diamentów. Aby do nich się dostać potrzebna jest finezja i trochę logiki, ponieważ drogę zagradzają nam bloki, które należy odpowiednio przesuwać. Pomimo wieku gry polecamy ją wszystkim miłośnikom gier logicznych.
ściągnij
4304 0,07 MB
Blockout Ta gra to tetris w ujęciu trójwymiarowym. Klocki można dowolnie obracać we wszystkich płaszczyznach. Bardzo dobry pomysł polskich programistów.
ściągnij
3157 0,08 MB
Blowup Idąc przez labirynt należy uważać na spadające co rusz głazy oraz poruszające się tu i ówdzie przeszkadzajki, które należy omijać lub unieszkodliwiać.
ściągnij
2723 0,08 MB
Adventures in Math Jest to jedna z pierwszych gier edukacyjnych, które ukazały się na ekranach PC-tów. Gra łączy w sobie elementy przygodówki oraz matematyki (!). Przy różnych okazjach będziesz musiał(a) rozwiązać różne zagadnienia związane z algebra, aby np. otworzyć kolejne drzwi prowadzące do skarbów. Różne poziomy trudności wymagają różnych umiejętności.
ściągnij
9231 0,09 MB
Apples & Oranges Gra ta polega na takim przestawianiu owoców, aby zagarnąć jak najwięcej pól i wykończyć tym samym przeciwnika. Program posiada ładną oprawę graficzną.
ściągnij
3464 0,09 MB
Bombuzal Poruszamy się po (do wyboru) planszy w rzucie izometrycznym (pseudo-3d) lub w 2d śmiesznym stworkiem. Twoim zadaniem jest odpowiednie detonowanie bomb(przytrzymaj na chwilę spację, po czym przejdź na sąsiednie pole). Musisz uważać, gdyż jezeli na sąsiednich polach leżą także bomby, to detonując jedną spowodujesz detonację pozostałych. Gra ma ładną animację i grafikę.
ściągnij
2457 0,09 MB
Chessmaster 2000 Znany wszystkim szachistom cykl programów szachowych. Polecamy - ze względu na dopracowanie i poziom przeciwnika.
ściągnij
2228 0,09 MB