GRY LOGICZNE
Darmowe gry logiczne
NAJPOPULARNIEJSZE PLIKI
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ
136691 224 KB Kulki
83891 1,9 MB Kulki 3D
56047 1,34 MB Maga Kulki
41574 1,35 MB Klikacz
Sortuj według:
PEŁNA LISTA GIER
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ/OPIS
Hacker Jesteś hackerem, który włamuje się do komputera pewnej organizacji. Jako że gra składa się praktycznie z programu "udającego" system operacyjny, nie uświadczysz tutaj zbyt wiele grafiki. Sama gra jednak jest niekonwencjonalna i wciąga.
ściągnij
1896 0,06 MB
PsiChess Tytuł właściwie mówi wszystko. Poziom komputerowego przeciwnika jest zadawalający, ładnie także prezentuje się grafika.
ściągnij
1755 0,06 MB
3D Cube Jest to komputerowa adaptacja znanej na całym świecie gry logicznej - kostki Rubika.
ściągnij
10585 0,05 MB
Black Hole Całkiem ciekawa gra, przypominające nieco w zamyśle "Kule" - kto zna ten zrozumie. Ale zawsze warto spróbować!
ściągnij
2976 0,05 MB
Color Buster Twoim zadaniem jest spychanie na jedno pole podobnych (względem koloru) klocków, aż zrobi się z nich jeden. Następnie należy przepchnąć taki multi-klocek do odpowiedniego pola, co spowoduje jego zniknięcie. Analogicznie należy postąpić w stosunku do pozostałych klocków. Grafika VGA zrobiona jest solidnie. Na wykonanie zadania masz określony limit czasu. Gdy go przekroczysz, ujrzysz znany komunikat - Game Over. Gra jest niezła i polecamy ją miłośnikom łamania głowy. Poczują sie oni ukontentowani.
ściągnij
2673 0,05 MB
Backgammon! Znakomita adaptacja gry, w której pierwotną wersje grano już w Egipcie kilka tysięcy lat temu. Naprawdę polecam wszystkim, którzy uwielbiają "Backgammona" - komputer daje nieźle popalić!
ściągnij
3681 0,04 MB
Amazing Maze Gra logiczna, która polega na przedostaniu się do niebieskiego pola, omijając przy tym przeszkody. Grafika CGA nie zachwyca. Jednak sama gra warta jest pogrania, ze względu na ciekawy i niekonwencjonalny pomysł.
ściągnij
6408 0,03 MB
Archon Ta gra to umiejętne połączenie pospolitych szachów i gry zręcznościowej. Rozgrywka wygląda normalnie dopóki ktoryś z naszych pionów nie zaatakuje przeciwnika. Wtedy to ujawnia się strona zręcznościowa programu. Gra pomimo bardzo prostej grafiki potrafi wciągnąć.
ściągnij
2747 0,03 MB
Bang! Bang! Jedne z pierwszych gier, które wyszły na komputery osobiste, oparte były na znanym schemacie: naprzeciwko dwa działa, obieramy kąt nachylenia/wychylenia, siłę wystrzału i... strzelamy. Ten, kto pierwszy dostanie "kulkę" - przegrywa. Jedna z najlepszych gier tego typu to m.i.n "Scorch" czy też z bardziej "zmodernizowanych" wersji: "Worms". Tutaj nie mamy jednak bogatego arsenału, gra jest pod tym względem bardziej prymitywna, jednak nie odbiera z tego powodu przyjemności z gry.
ściągnij
2758 0,03 MB
Brix Należy porządkować różne kwadraty z określonymi wzorcami. Dobra grafika VGA i wysoka grywalność.
ściągnij
2824 0,03 MB