LOGOWANIE
Zarejestruj sie
GRY LOGICZNE
Darmowe gry logiczne
NAJPOPULARNIEJSZE PLIKI
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ
136558 224 KB Kulki
83804 1,9 MB Kulki 3D
55979 1,34 MB Maga Kulki
41494 1,35 MB Klikacz
Sortuj według:
PEŁNA LISTA GIER
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ/OPIS
Robbo W tej grze logiczno-zręcznościowej kierujesz poczynaniami robota o imieniu "Robbo", którego zadaniem jest zbieranie śrubek w labiryncie, w którym aż roi się od różnego rodzaju niebezpieczeństw (uwaga na magnes! :-)). Twoje poczynania są raz po raz komentowane, a gra dobrze się prezentuje zarówno od strony graficznej, jak i merytorycznej.
ściągnij
6817 2,19 MB
Overload Usuń z pola wszystkie figury przeciwnika
ściągnij
6943 0,6 MB
Skyroads Pozornie jest to li tylko gra zręcznościowa o dość przyjemnej warstwie audiowizualnej, niemniej wraz z kolejnymi etapami gracz się przekonuje, iż bez solidnej porcji myślenia nie obejdzie się.
ściągnij
7110 0,58 MB
Alphanatix "Alphanatix" jest dobrą, wciągająca grą logiczną. W grze sterujesz czerwoną kulą, a Twoim zadaniem jest przemieszczanie się po polach, na których znajdują się litery. Na każdej planszy z tych liter należy układać wyrazy, które znajdują się w prawym górnym rogu. Na to wszystko masz ograniczony zasób czasu. Cały czas musisz także uważać, aby kula nie spadła z pola i nie poleciała hen, w nicość :) Gra posiada przyjemną grafikę w wysokiej rozdzielczości, dobry dźwięk i potrafi wciągnąć na długie godziny.
ściągnij
8504 0,68 MB
Scrabble Deluxe Scrabble Deluxe to angielska wersja popularnej gry logicznej. Dla niewtajemniczonych całość bazuje na układaniu wyrazów, za które gracz otrzymuje punkty. Komputerowa wersja Scrabbli praktycznie niczym się nie różni od typowej wersji "planszowej". Zasady wszędzie są takie same choć tutaj gracz dysponuje kilkoma dodatkowaymi opcjami, które są bardzo przydatne podczas rozgrywki. Dzięki wbudowanemu słownikowi możemy szlifować swój angielski.
ściągnij
8505 1,26 MB
Adventures in Math Jest to jedna z pierwszych gier edukacyjnych, które ukazały się na ekranach PC-tów. Gra łączy w sobie elementy przygodówki oraz matematyki (!). Przy różnych okazjach będziesz musiał(a) rozwiązać różne zagadnienia związane z algebra, aby np. otworzyć kolejne drzwi prowadzące do skarbów. Różne poziomy trudności wymagają różnych umiejętności.
ściągnij
9205 0,09 MB
Bitter Glory Memory Jest to gra logiczna ćwicząca pamięć i od pewnego momentu także refleks.
ściągnij
9661 3,16 MB
All New World of Lemmings Tutaj mamy kolejny sequel z cyklu gier logicznych. Jest on jednak bardzo nowoczesny i ślicznie wygląda. Coś dla miłośników poprzednich części przygód sympatycznych lemmingów.
ściągnij
9840 0,99 MB
Animal Musisz przedrzeć się na terytorium przeciwnika zwierzęciem. Każde zwierzę ma różne zdolności i słabości. W ich wykorzystaniu tkwi siła strategii, którą opracujesz.
ściągnij
10192 0,28 MB
Same 1.11 Układamy literki tak, aby jak największa ilość takich samych literek ze sobą sąsiadowała
ściągnij
10218 24 KB