GRY LOGICZNE
Darmowe gry logiczne
NAJPOPULARNIEJSZE PLIKI
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ
136712 224 KB Kulki
83915 1,9 MB Kulki 3D
56073 1,34 MB Maga Kulki
41599 1,35 MB Klikacz
Sortuj według:
PEŁNA LISTA GIER
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ/OPIS
Rescue Rover Roboty porwały Twojego psa. Twoim zadaniem jest oczywiście jego ratunek. W Twoim zadaniu pomogą Ci przedmioty rozrzucone na planszy. Pamiętaj, że sam zdecydujesz o ich użyciu tak, aby wydostać swego psa z uwięzi. Gra jest dobrze napisana i wciąga. Posiada niezłą grafikę i animacje.
ściągnij
1935 0,14 MB
Marble Madness Każda plansza składa się z poszeregowanych pól, które widzisz w rzucie izometrycznym. Twoim zadaniem jest doprowadzenie kulki do końca planszy.
ściągnij
1947 0,18 MB
Revelation! Należy tak manipulować gałkami sejfu, aby złamać szyfr, po czym tenże sejf otworzyć. Następnie trzeba wybrać odpowiednie drzwiczki, które mogą (ale nie muszą) prowadzić do kosztowności, za które otrzymujemy punkty. Gra oprawiona jest w bardzo dobrą grafikę VGA, świetną animację i dźwięk.
ściągnij
1953 0,13 MB
Cyrus Chess Szachy o niezłej "sile". Ale nie tylko siła komputerowego gracza świadczy dobrze o tym programie - jest nią także oprawa graficzna, która powala na kolana. Cienie, w pełni trójwymiarowo obracana szachownica i świetna grafika EGA, która w wystarczający sposób imituje VGA.
ściągnij
1981 0,09 MB
Faces Pomysł gry został z pewnością zaczerpnięty z gry "Tetris", jednak autorzy poszli nieco dalej. Standardowe mutacje klocków zostały bowiem zastąpione... twarzami. Twoim zadaniem jest ich odpowiednie dopasowywanie w odpowiedniej kolejności, przy czym nie jest szczególnie ważne, które części Twarzy do kogo należą (możesz dopasować np. usta innego czlowieka, a fryzurę innego itp.) Gra jest poprzez takie urozmaicenie bardzo ciekawa i z pewnoscią zasługuje na uwagę.
ściągnij
2014 0,48 MB
Island of Dr. Brain Zabawy trochę z angielską gramatyką.
ściągnij
2047 3,30 MB
Pipes Twoim zadaniem jest ułożenie rurociągu od punktu początkowego do końcowego. Do tego zadania masz przydzieloną skończoną ilość elementów. Świetny pomysł, trochę gorsze wykonanie.
ściągnij
2072 0,007 MB
Triskelion Trzeba tak kręcić trzema kółkami, aby kolor w ich wspólnej części był różny od koloru trzech kół. Wciągające.
ściągnij
2143 0,008 MB
TimeRace Kolejny klon "Tetrisa". Tym razem autorzy nie poszli na łatwiznę - wymyślili o wiele ciekawszą od pierwowzoru wersję klasycznych klocków. Twoim zadaniem będzie układanie trojkątów tak, aby cztery trójkąty utworzyły prostokąt (wtedy część planszy znika). Czas, który Ci pozostał jest symbolizowany przez parę jaskiniowców, którzy niosą zdobycz do jaskini (jeśli tam dotrą, przegrywasz).
ściągnij
2147 0,46 MB
Chess 88 Chyba najmniejsze szachy, jakie powstały na komputer PC, zachowując przy tym normalną szatę graficzną. Niestety poziom komputerowego gracza nie jest zbyt wysoki, ale dla początkujacych będzie to dobra gra.
ściągnij
2151 0,004 MB