LOGOWANIE
Zarejestruj sie
GRY LOGICZNE
Darmowe gry logiczne
NAJPOPULARNIEJSZE PLIKI
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ
136585 224 KB Kulki
83834 1,9 MB Kulki 3D
55997 1,34 MB Maga Kulki
41512 1,35 MB Klikacz
Sortuj według:
PEŁNA LISTA GIER
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ/OPIS
The Incredible Machine Legenda gatunku! Banalnie proste zasady, niestarzejąca się oprawa audiowizualna i szczypta humoru gwarantują zabawę na długie godziny! Po prostu trzeba zagrać!
ściągnij
3008 0,44 MB
Oh no! More Lemmings! Ogromny sukces gry "Lemmings" sprawił, że nie trzeba było długo czekać na kolejną część przygód niesfornych zwierzątek. Producenci nie wprowadzili w zasadzie żadnych zmian w obsłudze programu, co wcale nie oznacza, że poszli na łatwiznę. W tej grze otrzymujesz kolejną dawkę wspaniałej zabawy na stu bardzo pomysłowo zaprojektowanych planszach. Tym razem są one podzielone na pięć stopni trudności (Tame, Crazy, Wild, Wicked, Havoc). Podobnie jak w pierwszej części gry plansze o najniższym stopniu trudności pomyślane są jako pomoc w nauce obsługi programu. Czynności, jakie mogą wykonywać lemingi są wyróżnione w formie ikonek w dolnej części ekranu. Po zaznaczeniu którejś z czynności wybierasz leminga do jej wykonania, a małe stworzonko tak szybko, jak to tylko będzie możliwe zabierze się do roboty. Lemingi potrafią drążyć kilka rodzajów korytarzy, opadać swobodnie na parasolce, budować schody lub wspinać się na pionowe ściany. Dzięki zablokowaniu przejścia, jeden bohaterski leming może uratować od niechybnej zguby wielu swoich braci, a kiedy zajdzie potrzeba, poświęca życie, aby utorować drogę innym. Podobnie jak w poprzedniej części, po ukończeniu planszy otrzymujesz kody do następnej. "Oh No! More Lemmings" jest programem adresowanym do wszystkich użytkowników komputerów, którym bez względu na wiek, płeć, pochodzenie społeczne, czy przekonania religijne potrafi zapewnić bardzo dużo dobrej zabawy.
ściągnij
3019 0,36 MB
Lemmings 2: The Tribes Lemmingi znowu atakują! Tym razem jest ich jeszcze więcej, a na dodatek mamy do czynienia z 12 różnymi plemionami tych futerkowatych zwierzaków. Głównym zadaniem jest, tak jak to było w pierwszej części, doprowadzić zwierzaki do wyjścia cało i bezpiecznie. Po przejściu wszystkich etapów danego plemiona odnajdujemy jedną z dwunastu części magicznego amuletu. Jak się zapewne już domyślasz trzeba będzie zdobyć wszystkie części, aby przejść grę. W porównaniu do pierwszej odsłony w tej grze grafika zmieniła się na lepsze. Lemmingi są teraz wyraźniejsze, a sama sceneria kolejnych etapów i poszczególnych plemion różni się od siebie znacznie. Dodano znacznie więcej umiejętności jakie mogą wykorzystać lemmingi. Podsumowując - "Lemmings 2" - przewyższa swój pierwowzór pod każdym względem.
ściągnij
3057 1,99 MB
Blockout Ta gra to tetris w ujęciu trójwymiarowym. Klocki można dowolnie obracać we wszystkich płaszczyznach. Bardzo dobry pomysł polskich programistów.
ściągnij
3140 0,08 MB
Chessmaster 3000 Kolejna część jednej z najznakomitszych serii programów szachowych.
ściągnij
3157 1,13 MB
Battle Chess Programiści z firmy Interplay podeszli do tworzenia tej gry z pewnym dystansem i sporą dawką humoru. Objawia się to szczególnie, gdy bijemy wrażą figurę. Bardzo ciekawy pomysł.
ściągnij
3201 0,51 MB
Supaplex Twoim zadaniem jest zbieranie INFOTRON-ów (figuruja w grze jako diamenty). Po zebraniu odpowiedniej liczby trzeba znaleźć wyjście, aby przejść na następny poziom. Jednakże musisz uważać, aby ziemia nie spadła Ci na głowę, gdyż wtedy kończysz swą grę. Możesz również się zablokować. Wtedy dalsza gra jest niemożliwa. Gra jest bardzo dobrze wykonana pod względem oprawy graficznej i do tego potrafi wciągnąć na wiele godzin.
ściągnij
3331 0,23 MB
Apples & Oranges Gra ta polega na takim przestawianiu owoców, aby zagarnąć jak najwięcej pól i wykończyć tym samym przeciwnika. Program posiada ładną oprawę graficzną.
ściągnij
3448 0,09 MB
Atomix Jest to wspaniała gra logiczna. Na każdym poziomie jesteśmy informowani, jaki związek chemiczny musimy ułożyć, a następnie przesuwamy porozrzucane tu i ówdzie atomy, aby ułożyć ten związek. Gra wymaga od nas logicznego myślenia, jest tym samym wspaniałym narzędziem do gimnastyki umysłu.
ściągnij
3498 0,13 MB
Rockford Po raz kolejny klon "Boulder Dasha". Trzeba przyznać, że posiada lepszą grafikę w stosunku do pierwowzoru, ale.. to już nie to samo. Można pograć.
ściągnij
3533 0,16 MB