LOGOWANIE
Zarejestruj sie

World in Conflict

World in Conflict
Sztab VVeteranów
Tytuł: World in Conflict
Producent: Massive Entertainment
Dystrybutor: CD Projekt
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl: 2007-09-21
Premiera Świat:
Autor: Kremuwa
Ocena
czytelników 87% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 95 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
World in Conflict Screen 1 World in Conflict Screen 2 World in Conflict Screen 3
World in Conflict to gra, reprezentująca rzeczywistość, która nigdy nie nastała. Jest rok 1989, Z.S.R.R. dokonało inwazji na U.S.A. i między innymi na Twoich barkach spoczywa obowiązek obrony demokratycznego świata przed sowiecką falą. Naszym zadaniem jest przetrwać i zwyciężać na polach bitewnych pełnych doskonale odwzorowanych maszyn i jednostek bojowych z okresu końca XX wieku. O fabułę zadbał Larry Bond – znany m. in. ze współpracy z Tomem Clancym nad „Czerwonym Pażdziernikiem”.
Stawiamy czoła siłom Z.S.R.R., prowadzimy kontrofensywę i doprowadzamy do upadku wrogiego mocarstwa. Podczas wielkiego konfliktu nie ma czasu na budowanie nowych fabryk czy fortyfikacji - pozostaje tylko walka. Trzeba posuwać się do przodu i zdobywać punkty strategiczne, by osiągnąć przewagę nad przeciwnikiem.

W WiC mamy okazję podziwiać piękny świat gry, raz po raz rozświetlany przez wybuchy przygotowane przez grafików na podstawie prawdziwych fotografii. Szczególnie urzeka bomba atomowa... Bardzo ważny w czasie gry jest teren, po którym przemieszczają się nasze oddziały. Czołgi nie przejadą przez las, chyba, że wcześniej go „wykarczujemy” np. napalmem. Szczególnie większe wybuchy mogą nieźle nabroić, niszcząc jedyną drogę do miejsca, w które się udajemy.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
05.11.2007 | Mikiss » BTW To jest gra FPP a nie strategia!! To nie możli
14.10.2007 | Mikiss » Widziałem też recenzje w Gram.Tv i gra podobno jes
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - 1 ŚREDNIA OCENA - 100%
War is here! Mamy rok 1989, który
maciej1234 - 100%
więcej recenzji dodaj recenzję