Poker Simulator

Poker Simulator
Sztab VVeteranów
Tytuł: Poker Simulator
Producent: Netmin Games
Dystrybutor: IQ Publishing
Gatunek: symulator
Premiera Pl: 2010-10-20
Premiera Świat:
Autor: Matis
Ocena
czytelników 34% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 25 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Poker Simulator Screen 1 Poker Simulator Screen 2
Poker posiada dość długi rodowód jak na grę karcianą – jego początków można dopatrywać się w pierwszej połowie XIX wieku. Dla jednych jest to gra wręcz mistyczna, a dla innych – czysta matematyka
Produkt przezeń reklamowany jest komputerowym symulatorem pokera w odmianie Texas Hold`em, w trybie No Limit. Autorzy chwalą się zaawansowanym wielopoziomowym systemem sztucznej inteligencji. Nasi komputerowi przeciwnicy mają całkiem skutecznie korzystać z różnych sztuczek psychologicznych, jak chociażby blefu.

Prócz trybu „zawody” twórcy zaimplementowali kilka rodzajów rozgrywki dla początkujących graczy. Z myślą o amatorach przygotowano także leksykon pokera. Niektórych zaciekawić może w niniejszym tekście tryb dokonany w czasownikach, nie do końca charakterystyczny dla zapowiedzi. Łatwo to wyjaśnić – gra ukazała się na Zachodzie ponad rok temu. Polska „premiera” będzie de facto tylko spolszczeniem. Do ciekawostek oprócz możliwości dodania własnej muzyki, jest zaimplementowany zestaw można zaliczyć zestaw narzędzi pokerowych, takich jak tabele, czy liczniki prawdopodobieństwa, które mają pomagać w wirtualnym szkoleniu „młodych” pokerzystów.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję