LOGOWANIE
Zarejestruj sie

War of the Roses

War of the Roses
Sztab VVeteranów
Tytuł: War of the Roses
Producent: Fatshark
Dystrybutor:
Gatunek: gra akcji
Premiera Pl:0000-00-00
Premiera Świat:
Autor: spiderlo
Ocena
czytelników 33 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd% procent
Głosuj na tę grę!

War of the Roses

Zwaśnione rody Lancasterów i Yorków siały spustoszenie w XV-wiecznej Anglii a ich konflikt nazwano Wojną Dwóch Róż. Teraz gracze mają szansę wziąć udział w potyczkach opowiadając się po jednej ze stron. War of the Roses gwarantuje symulację pięciu historycznych bitew.
war-of-the-roses-w-sprzedazy-od-2-pazdziernika-10136-1.jpg 1War of the Roses to historyczna gra akcji oparta na rozgrywce w trybie multiplayer. Oczywiście gracz ma szansę zmierzyć się z komputerowym przeciwnikiem – jednak tylko podczas szkolenia. Później jednak nadchodzi to, co najlepsze – walka z realnymi przeciwnikami. W grze dostępne są dwie drużyny a najczęściej zwycięża ta, której członkowie potrafią ws
półpracować i pomagać sobie.

W grze postawiono na duży realizm walk i uzbrojenia. Gracze po każdej walce zwiększają swoje doświadczenie i związano z tym ilość złota w sakiewce. Dzięki temu mogą ulepszać uzbrojenie swoich postaci. Wybór jest dość dowolny – przy pewnej dozie wyobraźni można stworzyć nawet…łucznika ciężkozbrojnego. Wśród popularnych broni dostępne są różnego rodzaju miecze, kuszwar-of-the-roses-w-sprzedazy-od-2-pazdziernika-10136-2.jpg 2e, łuki, topory, młoty bojowe, włócznie lub lance.

War of the Roses oferuje kilka rodzajów rozgrywki: można szturmować lub zdobywać zamek, bronić wsi, walczyć w turnieju lub po prostu brać udział w „masowej” sieczce, w której zwycięża ta drużyna, która zabije najwięcej wrogów w określonym czasie.

Grafika prezentuje się przyzwoicie i nie odbiega od standardów gier internetowych. Światowa premiera gry przypada 2 października.

Autor: spiderlo
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję