LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Punch Club 2: Fast Forward

Punch Club 2: Fast Forward
Sztab VVeteranów
Tytuł: Punch Club 2: Fast Forward
Producent: Lazy Bear Games
Dystrybutor: tinyBuild
Gatunek: turowa/RPG
Premiera Pl:0000-00-00
Premiera Świat:
Autor: Qida
Ocena
czytelników bd GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 80% procent
Głosuj na tę grę!

Punch Club 2: Fast Forward

Czasami sequele nie dorównują swoim pierwowzorom. Bywa, że twórcy, czując presję, nie chcą narażać się na porażkę i decydują się na bezpieczniejsze rozwiązania. Na szczęście, Punch Club 2: Fast Forward nie jest taką grą.
punch-club-2-fast-forward-27161-1.png 1W Punch Club 2 wcielamy się w syna głównego bohatera pierwszej części. Naszym celem jest zostać mistrzem sztuk walki i zdobyć sławę oraz fortunę. Rozgrywka jest bardziej złożona i wymagająca, historia bardziej wciągająca, a grafika i dźwięk zachwycają.

Rozgrywka tak jak w pierwszej części opiera się na zarządzaniu czasem. Każdego dnia musimy zdecydować, jak spędzimy nasz czas. Możemy ćwiczyć, aby zwiększyć siłę i wytrzymałość, pracować na boku, aby zdobyć pieniądze, lub rozwiązywać zadania poboczne. Ważne jest również, aby dbać o dietę i sen, ponieważ mają one bezpośredni wpływ na nasze statystyki.

Gra oferuje graczom dużą swobodę wyboru. Możemy wybrać styl walki, który najbardziej nam odpowiada, a także dostosować wygląd i osobowość naszego bohatera.

Pojedynki są rozgrywane w turach. Mamy do dyspozycji sz
eroki wachlarz ataków, które możemy wykorzystać do pokonania przeciwnika. Pomiędzy pojedynkami możemy również kupować nowe umiejętności i modyfikować nasz ekwipunek. Drzewko rozwoju jest bardzo obszerne, a umiejętności w nim zakupujemy za sławę zdobytą za wygrane pojedynki.

Niestety walki w Punch Club 2 są dość proste i schematyczne. Gracz musi powtarzać te same ataki, aby pokonać przeciwnika, przez co po dłuższym czasie wkrada się do gry monotonia w tym aspekcie.

Historia jest interesująca i pełna zwrotów akcji. Mimo dość linowej fabuły nie ma tutaj odczucia znużenia nią. Jest w nią wplecione sporo humoru i całościowo wydaję się bardzo ciekawa.
Gra posiada charakterystyczną pixel art'ową grafikę 2D oraz przyjemną ścieżkę dźwiękową. Świat gry jest pełen detali, a postacie są wyraziste i zapadające w pamięć. Muzyka w Punch Club 2 jest inspirowana punch-club-2-fast-forward-27161-2.png 2cyberpunkowymi filmami i grami. Jest ona dynamiczna, pełna energii i doskonale nadaje się do akcji.

Punch Club 2: Fast Forward to gra, która nie tylko spełnia oczekiwania fanów pierwszej części, ale także oferuje coś nowego i świeżego. Dopracowane zostały mechaniki, które są core'em gry, a także dodano nowe, takie jak czipy, które wzmacniają nas w niektórych aspektach, a zarazem osłabiają w innych, co wymusza na graczu obranie konkretnego builda, których jest naprawdę wiele. W przeciwieństwie do jedynki ma się wrażenie, że gracz ma zdecydowanie większą kontrolę nad rozwojem postaci i sama liczba tych ścieżek jest zdecydowanie większa.

Bardzo dziękujemy serwisowi GOG.com za udostępnienie kodu recenzenckiego w celu umożliwienia powstania niniejszego tekstu - https://www.gog.com/pl/game/punch_club_2_fast_forward

Autor: Qida
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję