Patrician III: Rise of Hanse

Patrician III: Rise of Hanse
Sztab VVeteranów
Tytuł: Patrician III: Rise of Hanse
Producent: Ascaron
Dystrybutor: Cenega Poland
Gatunek: Ekonomiczna
Premiera Pl:2003-10-15
Premiera Świat:
Autor: 91
Ocena
czytelników 88 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd% procent
Głosuj na tę grę!
Patrician III: Rise Of The Hanse

Patrician III: Rise Of The Hanse


Nazwa gry : Patrician III: Rise of the Hanse
Gatunek: strategiczno-ekonomiczna
Oficjalna strona : www.ascaron.com/gb/gb_patrician3
Skrócony opis gry: To już trzecia odsłona gry Patrician - jak najbardziej udana.
Miłośnicy strategii ekonomicznych, nadszedł dla was dobry okres! Po ponad dwóch latach oczekiwań, ukazała się trzecia odsłona gry Patrician! I mówiąc krótko- wymiata!

Firma Ascaron Software od lat specjalizuje się w grach, których nieodzownym elementem jest morze. Wszak oprócz serii Patrician stworzyli dwie części Port Royale, czy też ostatnio Pirate Hunter (znaną również pod nazwą Tortuga: Age of Piracy). I musze przyznać, iż wychodzi im to całkiem nieźle.

Patrician III Rise of the Hanse 163440,1


W grze Partician III Rise of the Hanse wcielimy się w postać skromnego sklepikarza żyjącego w jednym z miast zaliczających się do związku Hanzy. Wraz z pomyślnymi interesami, które będziemy prowadzić, nasza kariera będzie się dynamicznie rozwijać, a skarbiec wypełniać. Z czasem zostaniemy szanowanym kupcem, bogatym patrycjuszem, czy też w końcu burmistrzem naszego miasta, a nawet przewodniczącym całej Hanzy! Każda rola będzie się wiązać z nieco innymi obowiązkami i wyzwaniami, którym zmuszeni będziemy sprostać. Streszczając w kilku słowach- w grze Partician III będziemy prowadzić przeróżne interesy których cel będzie prosty- zarobić jak najwięcej i zdobyć wysoką pozycje społeczną.

Patrician III Rise of the Hanse 163440,2


Pieniądze jak na dobrą grę ekonomiczną przystało możemy zdobywać na różne sposoby. Po wybraniu jednego z miast w którym rozpoczniemy karierę przystępujemy do zdecydowanych działań mających zapewnić nam bogactwo. Tuż po starcie najlepszym pomysłem jest handlowanie pomiędzy miastami. Możemy zakupić 20 różnych towarów, oczywiście mając na uwadze to by kupować tanio i sprzedając bardzo drogo. Początkowo może być to trudne, albowiem znamy ceny wyłącznie z naszego miasta, a informacje o tym, co inne miasto potrzebuje będą zazwyczaj nieaktualne, gdy w już do niego dotrzemy. Jednak po pewnym czasie łatwo można się zorientować co gdzie jest produkowane (czyli niskie ceny) i gdzie nie jest, a jest na to duży popyt (ceny wysokie).

Patrician III: Rise Of The Hanse

| 1 | 2 | 3 | następna >>
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
05.08.2010 | blazejco12345 » Dobre. Całkiem dobre.
25.04.2010 | Namo » Chciałbym w to zagrać.
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję