LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Commandos 2: Man of courage

Commandos 2: Man of courage
Sztab VVeteranów
Tytuł: Commandos 2: Man of courage
Producent: Pyro Studio
Dystrybutor: Cenega Poland
Gatunek: Strategiczna
Premiera Pl:2001-10-02
Premiera Świat:
Autor: Kull
Ocena
czytelników 78 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 100% procent
Głosuj na tę grę!

Commandos 2

Commandos 2 - poradnik

Commandos jest grą do której nie sposób napisać poradnik, w stylu: ,,... idź w prawo, później w lewo, następny zakręt w lewo ...itd. Tutaj wydarzenia w grze zmieniają się dynamicznie, przeciwnicy zachowują się nie przewidywalnie i nie zawsze robią to co byśmy od nich oczekiwali. Aby przejść Commandsów 2, nawet na najprostszym poziomie, trzeba mieć głowę na karku, zwinne palce i umiejętność przestrzennego myślenia. Jednak nawet te umiejętności na nic się nie przydadzą bez odrobiny szczęścia i dużej odrobiny cierpliwości. Można jednak napisać kilka uniwersalnych porad, które choć trochę mogą pomóc.

1. Gdy założymy, że chcemy na każdej planszy odkryć wszystkie sekrety, czyli skrawki zdjęć, które ułożone w całość dadzą nam dostęp do bonusowej misji, sprawa robi się bardzo prosta. Otóż, aby tego dokonać, czy tego chcemy czy nie, musimy wybić wszystkich wrogów na planszy. Pamiętacie jak w pierwszej części komandosów trzeba było uważać, aby nie wszczęto alarmu? W komandosach 2, przy odrobinie wprawy wszczęty alarm, można obrócić na Naszą stronę. Gry jakimś komandosem, lub kilkoma, zabijemy z pistoletu jakiegoś Szwaba to w miejsce zbrodnii zbiegną się posiłki. Wykorzystujemy to i układamy na ziemi naszych podopiecznych i przyciskiem x nakaz

ujemy im strzelać do wszystkiego co się rusza. Jeżeli mamy szczęście takim manewrem możemy za jednym razem wybić 1/3 małej planszy.

2. Gdy zauważy nas jakiś snajper i zacznie nas namierzać, nie jesteśmy przegrani. Szybko wycofajmy się komandosem w bezpieczne miejsce i spróbujmy wylukać snajpera, aby móc go załatwić.

3. Niemcy lubią znajdować papierosy - wykorzystaj to.

4. Nasi komandosi powinni ze sobą współpracować, jednym pakerem daleko nie zajdziesz.

5. Wykorzystaj możliwość wrzucania granatów i innych wybuchowych niespodzianek do budynków przez okna i drzwi.

6. Gdy masz za zadanie zniszczyć oddział, który przychodzi w danym momencie na plansze z określonej strony (miejsca) ustaw swoich komandosów tuż przy krawędzi planszy, skąd ma nadejść wróg, nastaw ich na strzelanie do wszystkiego (klawisz x), Można też ustawić ich troszeczkę dalej, aby móc na wchodzących na planszę Niemców rzucać granatami, gazami itp.

P.S. Wiem, że trochę MAŁO tych porad, ale Sami pewnie też sobie poradzicie.

Daniel "KULL" Sodkiewicz
kull_daniel@wp.pl

Commandos 2 - poradnikAutor: Kull
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
15.08.2008 | rysiu003 » Wspaniała grafika i oprawa muzyczna POLECAM!!!!!!!
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję