World in Conflict: Soviet Assault

World in Conflict: Soviet Assault
Sztab VVeteranów
Tytuł: World in Conflict: Soviet Assault
Producent:
Dystrybutor:
Gatunek:
Premiera Pl: 2009-00-00
Premiera Świat:
Autor: Villemo
Ocena
czytelników 63% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
World in Conflict: Soviet Assault Screen 1 World in Conflict: Soviet Assault Screen 2
Fani gry World in Conflict, wreszcie doczekali się dodatku - Ubisoft zapowiedział wydanie rozszerzenia Soviet Assault. Dla tych, którzy nie zapoznali się jeszcze z podstawową wersją (choć jest ich pewnie niewielu), małe przybliżenie. World in Conflict to strategia czasu rzeczywistego, stworzona przez firmę Massive Entertainment, która zabiera nas w sam środek globalnego konfliktu. Świat przedstawiony jest alternatywnym scenariuszem, w którym to Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich nie uległ rozpadowi. Naszym zadaniem jest prowadzenie wojsk w na tyle umiejętny sposób, by zdobywać najbardziej kluczowe miejsca pól bitew.
Przybliżenie to jest bardzo okrojone, jednak to nie podstawową wersją będziemy się zajmować. Soviet Assault daje nam długo oczekiwaną możliwość wcielenia się w rolę sił radzieckich (do tej pory było to możliwe jedynie w trybie wieloosobowym). Wcielimy się w rolę rosyjskiego żołnierza (niestety tak jak w „podstawce”, będzie to postać bezosobowa - ani jej nie zobaczymy ani nie usłyszymy), zaś jeśli chodzi o zadania, to pozostają takie same - kierowanie wybranymi jednostkami, niszczenie, zajmowanie, czyli ogólnie pojęta kampania wojskowa. Nie zabraknie oczywiście tak docenionych przez fanów World in Conflict jednostek, jak czołgi, helikoptery, opancerzone transportery, rozbudowane możliwości jak choćby zrzucanie spadochroniarzy za linię frontu czy wzywanie wsparcia - oto charakterystyczne cechy gry.

Twórcy Soviet Assault obiecują nam również szerokie sportretowanie Rosjan - ukazane zostaną ich ambicje i motywacje, ZSRR zostanie przybliżona graczowi, by jak najwierniej oddać przeżycia i punkt widzenia walczących. Obiecuje to nam interesującą fabułę, w której nie będzie nas razić płaskość i jednowymiarowość postaci, wcielenie się w żołnierza będzie o tyle łatwiejsze, gdy dogłębnie przedstawiona zostanie jego sytuacja, wszystko to sprzyja na pewno realności całej gry.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
02.07.2009 | danielek3 » bardzo ładnie powiedziane sam gram w tą grę
02.07.2009 | danielek3 » bardzo ładnie powiedziane sam gram w tą grę
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję