LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Transport Giant

Transport Giant
Sztab VVeteranów
Tytuł: Transport Giant
Producent: JoWooD
Dystrybutor: CD Projekt
Gatunek: Ekonomiczna
Premiera Pl: 2005-10-13
Premiera Świat:
Autor: Kremuwa
Ocena
czytelników 82% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Transport Giant Screen 1 Transport Giant Screen 2 Transport Giant Screen 3
Transport Giant to rozbudowana strategia ekonomiczna, która przenosi graczy do roku 1815 - początków przemysłu na masową skalę. Stajemy na czele małej firmy transportowej, którą z rodzinnego interesu przekształcimy w dynamiczna korporację. Przez 200 lat rozwoju przemysłowego ludzkości będziemy łączyć różne firmy, miasta, państwa, a nawet kontynenty siecią własnych kolei, dróg, samolotów i statków.
Fabuła gry bazuje na historycznych wydarzeniach, wiernie oddano modele pojazdów i zależności makro- i mikroekonomiczne. Niewątpliwym atutem Transport Giant jest ładna grafika i oprawa muzyczna zawierająca najpopularniejsze motywy muzyczne przełomu XIX i XX wieku.

W Transport Giant autorzy stawiają nam 3 kontynenty do zdominowania - Europę, Amerykę i Australię. Rozgrywkę z pewnością ubarwnią dynamicznie zmieniające się warunki i sytuacje ekonomiczne. W pełni konfigurowalne poziomy trudności pozwolą na doskonałą rozgrywkę zarówno początkującym, jak i weteranom tego typu gier. A będzie w co grać, bo Transport Giant to ponad 100 godzin zabawy.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję