LOGOWANIE
Zarejestruj sie

The History Channel: Great Battles of the Middle Ages

Sztab VVeteranów
Tytuł: The History Channel: Great Battles of the Middle Ages
Producent: Slitherine
Dystrybutor: CITY Interactive
Gatunek: turowa/RPG
Premiera Pl: 0000-00-00
Premiera Świat:
Autor: Tigikamil
Ocena
czytelników 67% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
The History Channel: Great Battles of the Middle Ages Screen 1 The History Channel: Great Battles of the Middle Ages Screen 2
Gra strategiczna Great Battles of the Middle Ages powstała przy współpracy The History Channel i studia Slitherine. Jest to strategia przenosząca gracza w czasy średniowiecza. Podczas wojny stuletniej wcielamy się w postać Black Prince\'a (po stronie Anglii) bądź Joanny d\'Arc (po stronie Francji).
Tym co wyróżnia Great Battles of the Middle Ages na tle innych strategii jest dbałość o historyczne szczegóły. Dwadzieścia typów jednostek zostało odtworzonych bardzo wiernie, a umiejętności jakie zdobywają pochodzą z ówczesnego podręcznika sztuki wojennej. W grze nie zabraknie także historycznych wydarzeń mających wpływ na rozgrywkę, oraz przerywników filmowych pochodzących z archiwów The History Channel.

Autorzy zachowując realizm historyczny jednocześnie zapewnili graczowi sporą swobodę. Tyczy się to zarówno mapy obszaru, na której możemy realizować misje bez określonego z góry porządku, jak i modyfikacji armii, którą przyjdzie naw dowodzić. W Great Battles of the Middle Ages znajdziemy sporo misji pobocznych, nieobowiązkowych do zakończenia rozgrywki. Będziemy mieli wpływ na ekwipunek naszych oddziałów. Umiejętności zaś zdobywać będą nie tylko bohaterowie ale także zwykli wojownicy.

Great Battles of the Middle Ages działa na nowym silniku graficznym przystosowanym do wyświetlania tysięcy jednostek ze wszystkimi detalami. Interfejs przystosowany zarówno do komputerów osobistych jak i konsol (PS3 i X360) sprawdzić ma się w sterowaniu oddziałami. Gra oferuje zarówno rozrywkę dla jednego gracza jak i tryb Multiplayer.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję