LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Sword of the stars

Sword of the stars
Sztab VVeteranów
Tytuł: Sword of the stars
Producent: Kerberos Productions
Dystrybutor: Play
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl: 2007-09-24
Premiera Świat:
Autor: Matis
Ocena
czytelników 86% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Sword of the stars Screen 1 Sword of the stars Screen 2 Sword of the stars Screen 3
Sword of the stars jest symulacją kosmiczną w konwencji strategicznej. Gra została podzielona na część turową oraz tradycyjny RTS. W pierwszej części będziemy rozbudowywać nasze imperium, natomiast w drugiej toczyć walki.
A wszystko ma być ulokowane w centrum, gdzie przywita nas rozległa mapa przestrzeni kosmicznej w pełnym trójwymiarze. To stąd będziemy prowadzić wszelkie nasze działania, począwszy od przemieszczania się, a kończąc na walkach międzygwiezdnych. Ponadto dodatkową zaletą jest możliwość eksplorowania planet. Naszym nadrzędnym celem będzie dominacja w całym kosmosie, a do tego celu będziemy mogli wybrać jedną z czterech nacji: Ludzi, Hiverian, Tarkasian i Liiviarn
W grze będzie duży nacisk jest położony na rozwój techonolgii, jaką dysponuje nasza rasa.. Liczba odkryć ma sięgać 150.. Ponadto cały proces technologiczny będzie się dynamicznie zmieniać, co ma zagwarantować wyeliminowanie monotonii. Rozgrywając scenariusz, nie będziemy musieli po kolei rozwijać 150 ulepszeń, a jedynie pewną ich ilość, a ponieważ dalsze wynalazki będą generowane losowo, to nigdy nie będziemy wiedzieli dokładnie w którą stronę skierują się konkretne badania. Okręty budujemy sami z dostępnych elementów.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję