LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Rainbow Six 3: Złota Edycja

Rainbow Six 3: Złota Edycja
Sztab VVeteranów
Tytuł: Rainbow Six 3: Złota Edycja
Producent: Red Storm
Dystrybutor: Cenega Poland
Gatunek: taktyczna/FPP
Premiera Pl: 2005-07-13
Premiera Świat:
Autor: Hunter
Ocena
czytelników 68% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Rainbow Six 3: Złota Edycja Screen 1 Rainbow Six 3: Złota Edycja Screen 2 Rainbow Six 3: Złota Edycja Screen 3
Rainbow Six 3 to kolejny już tytuł ze znanej serii sygnowanej nazwiskiem Toma Clancy’ego, opowiada ona o działaniach grupy antyterrorystycznej o kryptonimie Rainbow przeznaczonej do zadań niemożliwych.
Do wyboru mamy trzy tryby rozgrywki: tryb wieloosobowy, kampanię oraz pojedynczą misję.
W ostatnich dwóch przed rozpoczęciem akcji czeka nas odprawa w której szykujemy plany i osprzęt dla naszych podwładnych. Po dopięciu wszystkiego na ostatni guzik przystępujemy do działania. Sztuczna inteligencja wroga jest na bardzo wysokim poziomie, a o śmierć tu nie trudno więc każdy krok należy stawiać z nienaganną ostrożnością.


Plansze po, których się poruszamy są dobrze zaprojektowane i mają dużą powierzchnie, zadania jakie nam przyjdzie wykonać to typowe zadania dla oddziałów antyterrorystycznych: rozbrojenie grupy wrogów, odbicie cywila/cywili, rozbrojenie bomby itp. Każdy z żołnierzy dostępnych w grze posiada nazwisko, historię wady i zalety oraz wyposażenie, które zmieniamy dowolnie do naszych upodobań.


Jeśli chodzi o ekwipunek warto zwrócić uwagę na pięknie zaprojektowane konstrukcje broni, które świetnie współgrają z nienaganną grafiką i wylewającym się z ekranu realizmem.
Po zakończeniu kampanii nie pozostaje nam nic innego jak przystąpienie do znakomitego trybu Multiplayer, który nadal okupują setki tysięcy zaprawionych w boju graczy.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję