Oil Tycoon

Oil Tycoon
Sztab VVeteranów
Tytuł: Oil Tycoon
Producent: Soft Enterprises
Dystrybutor: Lemon Interactive
Gatunek: turowa/RTS
Premiera Pl: 2001-09-00
Premiera Świat:
Autor: Matis
Ocena
czytelników 76% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 50 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Oil Tycoon Screen 1 Oil Tycoon Screen 2 Oil Tycoon Screen 3
Oil Tycoon jest grą strategiczno- ekonomiczną, w której wcielamy się w właściciela małej firmy zajmującej się poszukiwaniem, wydobyciem, i handlem czarnym złotem- ropą naftową. Na początku nasza wesoła ekipa poszukuje potencjalnych źródeł ropy.
. Po znalezieniu naszej oazy finansów można rozpoczynać odwierty. Wyposażamy pracowników naszej korporacji w potrzebny sprzęt i oczekujemy efektów. Jeśli szczęście nam dopisze trafimy na złoże. Wydobytą ropę możemy sprzedać z zyskiem. Jeśli szczęście nam nie sprzyja czekają ans długie i mozolne poszukiwania źródła bogactwa grze mamy dostęp do 20 scenariuszy. Podczas jej produkcji wykorzystano 30 map autentycznych miast. Naszego przeznaczenia będziemy szukać w 18 znanych regionach wiertniczych. Zwiedzimy min. Zatokę perską i Teksas. Wedle indywidualnych preferencji, możemy grać w trybie czasu rzeczywistego, lub turowym.
Możemy walczyć z pięcioma oponentami komputerowymi, lub czworgiem żywych przeciwników za pomocą Internetu. Gra oferuje trzy poziomy trudności. Grafika jest przejrzysta i staranna.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję