LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Jupiter Hell

Jupiter Hell
Sztab VVeteranów
Tytuł: Jupiter Hell
Producent: ChaosForge
Dystrybutor: Hyperstrange
Gatunek: Strategia turowa
Premiera Pl: 2021-08-05
Premiera Świat:
Autor: tenshi_chan
Ocena
czytelników bd% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 70 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Jupiter Hell Screen 1 Jupiter Hell Screen 2
Jupiter Hell to taktyczna turówka rougelike.
Wcielamy się tutaj w astronautę który po zwyczajowym patrolu wraca na swoją stację kosmiczną. Niestety zamiast towarzyszy napotyka demony i coś a la zombie. Nie załamuje się jednak, bierze spluwy i rozwala wszystko co się rusza jakby cieszył się, że ma szansę coś pozabijać...

Tury przebiegają tutaj jednak jednocześnie, co daje poczucie jakby czas płynął tylko kiedy się poruszamy. Nie warto więc się spieszyć i starać przemyśleć swoje ruchy, by wrogowie nie zaskoczyli nas na otwartym polu.

Mimo wszystko dużo się tutaj dzieje, więc akcji jak i krwi nam tu nie zabraknie. Raz za razem przemierzamy korytarze nie wiedząc co się czai za kolejnymi drzwiami. Na ukończenie poziomu wchodzimy do windy, która zabierze nas na piętro wyżej: większe i trudniejsze albo do zupełnie innej lokalizacji.

Po kilku levelach znajdziemy i bossów, a żeby nie było za łatwo zdarzają się też losowe wydarzenia jak fale wrogów. Aczkolwiek jesteśmy o tym ostrzegani wcześniej.

Arsenał broni nie jest zbyt duży. Potworków jest już znacznie więcej, aczkolwiek niewyraźnie widoczni w widoku, jaki tu mamy, czyli z góry, więc w sumie nie robiło mi to różnicy do kogo strzelam. Korytarze generowane losowo i po każdej śmierci zaczynając grę od nowa w zasadzie lądujemy w innym miejscu.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję