LOGOWANIE
Zarejestruj sie

IL-2 Sturmovik: Birds of Prey

IL-2 Sturmovik: Birds of Prey
Sztab VVeteranów
Tytuł: IL-2 Sturmovik: Birds of Prey
Producent: Gaijin Entertainment
Dystrybutor: Cenega Poland
Gatunek: symulator
Premiera Pl: 2009-09-04
Premiera Świat:
Autor: Klemens
Ocena
czytelników 4% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 70 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
IL-2 Sturmovik: Birds of Prey Screen 1 IL-2 Sturmovik: Birds of Prey Screen 2
IL-2 Sturmovik: Birds of Prey to gra pozwalająca graczowi zasiąść za alianckimi maszynami powietrznymi, walczącymi nad Europą w czasie II wojny światowej.
Spektrum samych misji jest dość szerokie – dane nam będzie walczyć także nad Sycylią i Korsuniem, Ardenami i samym Berlinem, wykonując przy okazji najróżniejsze zadania, czasami sprowadzające się do zwykłego „zestrzel wszystko wrogie co lata”, czasami zaś przyjdzie nam skupiać się na niszczeniu celów naziemnych, czy to przy użyciu bomb, rakiet, czy też karabinów pokładowych.

Wielką zaletą gry jest oprawa audiowizualna. Niektóre widoki naprawdę potrafią zatchnąć dech w piersi, kapitalne wrażenia towarzyszą także dokonaniu slalomu z nadlatującymi z naprzeciwka samolotami. Z dużą dbałością o detale sporządzono poszczególne plansze i czasami, o ile warunki gry na to pozwalają, naprawdę warto obniżyć pułap i lecieć tuż nad ziemią.

Sympatycznym detalem są komunikaty radiowe, nadawane w oryginalnych językach pilotów – i tak niemiecki wojak skarży się na bycie postrzelonym w języku Goethego, a sowiecki sołdat zawoła niczym jego pradziad Rus.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
06.08.2010 | blazejco12345 » To jest po prostu super.
02.02.2010 | Klemento » Lubie gry tam gdzie się lata. Jeśli chodzi o lotni
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję