LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Hearts of Iron 3

Hearts of Iron 3
Sztab VVeteranów
Tytuł: Hearts of Iron 3
Producent: Paradox Interactive
Dystrybutor: Cenega Poland
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl: 2009-09-04
Premiera Świat:
Autor: Mande
Ocena
czytelników 86% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 60 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Hearts of Iron 3 Screen 1 Hearts of Iron 3 Screen 2 Hearts of Iron 3 Screen 3
Hearts of Iron 3 to kontynuacja znakomitej serii gier strategicznych studia Paradox. Jest to tzw. Grand Strategy.
Akcja Hearts of Iron 3 dzieje się w czasie II Wojny Światowej. Gracz obejmuje przywództwo wybranego państwa na świecie i jego zadaniem jest przetrwać i wygrać nadchodzącą wojnę. Teatrem działań wojennych jest mapa świata podzielona na ponad 10000 prowincji! To prawie 4 razy wiecej, niz w poprzedniej odsłonie gry. Do wyboru gracz ma mapę trójwymiarową oraz dwuwymiarową z tradycyjnymi żetonami, znanymi z planszowych gier wojennych.

Do dyspozycji gracza jest wiele opcji. Przede wszystkim, tworzy się jednostki wojskowe oraz prowadzi badania. Teraz gracz ma wpływ na konstrukcje dywizji - moze ona składać się z czterech brygad.

Poprawiono znacząco realizm rozgrywki. Teraz gracz musi zwracać baczną uwagę na logistykę - linie zaopatrzeniowe są jasno zdefiniowane i należy dbać, by nie zostały przerwane. Oczywiście wszelkimi sczegółami związanymi z zaopatrzeniem, zajmuje się sztuczna inteligencja. Wprowadzono specjalizacje militarne - teraz produkując dany typ uzbrojenia, państwo zyskuje doświadczenie w tej dziedzinie.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję