Empire above all

Empire above all
Sztab VVeteranów
Tytuł: Empire above all
Producent: IceHill
Dystrybutor:
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl: 0000-00-00
Premiera Świat:
Autor: Tigikamil
Ocena
czytelników 85% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Empire above all Screen 1 Empire above all Screen 2 Empire above all Screen 3
Empire above all nie zaskakuje liczebnością wojska. Pod dowództwo dostaniemy niewielkie siły, maksymalnie kilkunastu żołnierzy. Nasze rozkazy będą wypełniać zróżnicowane jednostki, które trzeba będzie odpowiednio wykorzystać.
Dla przykładu: nie wyślemy przecież snajpera do czyszczenie wnętrz budynków. Umiejętności naszych podkomendnych posłużą do pokonania wielu różnych typów potworów. Do zniszczenia niektórych z nich trzeba będzie użyć sposobu.

Skuteczny atak tak małymi siłami mimo wszystko może przesądzić o losie bitwy. Udowodniono to choćby w Commadosach. W grze będzie można także korzystać z pojazdów. Wygrana walka zwiększy doświadczenie naszych podkomendnych i sprawi, że będą bardziej wyspecjalizowani w boju. Trailery zaprezentowane na targach E3 ukazują sceny jak żywo z filmu Starship Troopers. Widok kamery schodzi na żołnierzy, którzy strzelają z nowoczesnych karabinów do atakującego robactwa.

Empire above all będzie jednym z tytułów, które otrzymają wsparcie technologii PhysX firmy AGEIA. Dzięki rozwiniętej fizyce w grze będziemy mogli zniszczyć większość pojazdów, budynków i innych rzeczy. Konstrukcje będą rozwalać się w widowiskowy sposób. Ściany walące się na jednostki przysypią je gruzem i uniemożliwią im dalszą walkę. Przyda się to chociażby atakując miasto. Gdy nadwerężymy mur, jednostki znajdujące się pod nim lub na nim zostaną zniszczone. Bardzo efektownie będzie wyglądać również ostrzał rakietowy na jednostki piechoty. Gdy pociski w nie trafią, to nieszczęśnicy wylecą kilkanaście metrów w górę.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję