Emergency 3

Emergency 3
Sztab VVeteranów
Tytuł: Emergency 3
Producent: Sixteen Tons Entertainment
Dystrybutor: TopWare Poland
Gatunek: Strategiczna
Premiera Pl: 2005-10-28
Premiera Świat:
Autor: Klemens
Ocena
czytelników 73% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 70 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Emergency 3 Screen 1 Emergency 3 Screen 2 Emergency 3 Screen 3
O tym, jak ciężko jest zarządzać akcją ratunkową, próbuje nas uświadomić studio Six Tones Entertainment, odpowiedzialne za serię Emergency. \"Nagły wypadek\" wyróżnia się spośród tematycznej konkurencji tym, iż pozwala na zarządzanie wszystkimi trzema (a nie tylko jedną) siłami ratunkowymi jednocześnie, co sprawia, iż nasze szare komórki zmuszone są do jeszcze bardziej intensywnej pracy.
Trzecia część pod względem koncepcyjnym od swoich starszych braci niczym się nie różni. Dalej naszym zadaniem jest ratowanie ludzkiego życia oraz dóbr materialnych poprzez zarządzanie siłami straży pożarnej, policji i pogotowia ratunkowego. W grze zaimplementowano 20 misji, z każdą kolejną coraz to trudniejszych. I tak np. trzeba będzie stłumić demonstrację w pewnym porcie, uratować ludzi spod zawalonego dachu na basenie czy ugasić pożar stodoły.

W każdej misji trzeba będzie wykazać się odpowiednim refleksem oraz trzeźwością umysłu. Przede wszystkim musimy wybrać odpowiednie jednostki, które wyślemy na miejsce wypadku. A w Emergency 3 będzie z czego wybierać - począwszy od zwykłych wozów strażackich czy karetek pogotowia, na samolotach gaśniczych i ciężarówkach z rozkładanym mostem kończąc. Nie możemy również zapomnieć o specjalistach czy inżynierach, którzy ocenią sytuację i pomogą w kierowaniu akcji. Do tej grupy zaliczyć można między innymi psychologa, snajpera, nurka czy strażaka z kostiumem ABC.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję