LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Creaks

Creaks
Sztab VVeteranów
Tytuł: Creaks
Producent: Amanita Design
Dystrybutor:
Gatunek: Logiczna
Premiera Pl: 0000-00-00
Premiera Świat:
Autor: Klemens
Ocena
czytelników 73% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 80 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Creaks Screen 1 Creaks Screen 2
Creaks to hybryda gry logicznej oraz przygodowej z elementami zręcznościowymi.
Jak to często u czeskich producentów nie wcielamy się w żadnego domniemanego supermana, przeciwnie, nasze wirtualne alter ego jawi się jako typowy „szarak”, osoba, którą trudno by było uznać za zwycięzcę życiowej loterii, na co wskazuje już samo jego lokum, szarobure niczym nasza egzystencja. I nagle wkracza weń absolutna niezwykłość, a to odkrycie, że pod powierzchnią owej codzienności kryje się absolutna niezwykłość. Niestety.

Odbywamy bowiem podróż, ale niechętnie, bowiem znacznie częściej doświadczamy strachu niźli oczarowania otoczeniem. Wiemy, że cały czas musimy pozostawać w ruchu, czasami jednak wiąże się to z podążaniem na dół, przy innej okazji ku górze, w prawo bądź lewo – grunt, by opuścić dotychczasową lokację i przejść ku kolejnej.

Jak to jednak zwykło bywać, co i rusz natrafiamy na różnorakie przeszkody – czasami mają one charakter niemal-naturalny – jak choćby dziury w przeszkodzie, częściej jednak przyjmują one postać dziwacznych stworzeń, które bądź to wzorem pitbulla są skłonne rzucić się w pogoń za nami w celu wyrządzenia nam krzywdy, inne zaś mają skłonność do naśladowania naszych ruchów i blokowania dróg itd. Paradoksalnie jednak kontynuacja naszych wojaży wymaga wykorzystywania wszystkich tych przypadłości.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję