Company of Heroes

Company of Heroes
Sztab VVeteranów
Tytuł: Company of Heroes
Producent: Relic Entertainment
Dystrybutor: CD Projekt
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl: 2006-09-29
Premiera Świat:
Autor: Mande
Ocena
czytelników 79% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Company of Heroes Screen 1 Company of Heroes Screen 2 Company of Heroes Screen 3
Company of Heroes to gra strategiczna, której akcja osadzona jest w czasach II wojny światowej. Trzon fabuły stanowią perypetie Kompanii Able, od czasu pamiętnego desantu w Normandii, po walki w głębii Europy. Rozbudowana kampania dla pojedynczego gracza przedstawia działania wojenne na całym zachodnim froncie najkrwawszej wojny w historii ludzkości.
Podstawowym zadaniem w Company of Heroes będzie poprowadzić Kompanię Able od zwycięstwa do zwycięstwa przez okupowaną Francję, a potem już na terytorium III Rzeszy. Natomiast wariant gry wieloosobowej umożliwi sprawdzenie talentu strategicznego w rywalizacji z innymi graczami.

Za przygotowanie gry odpowiedzialni są twórcy takich tytułów jak Homeworld czy Warhammer 40,000: Dawn of War. Nie zabrakło więc widowiskowych scen i dynamicznych walk różnorodnych jednostek. Zachowanie żołnierzy zostało odwzorowane w najdrobniejszych szczegółach, dzięki innowacyjnemu systemowi sztucznej inteligencji. Wystrzeliwane przez nich pociski na stałe zmieniają scenerie gry i dają możliwość zburzenia niemal każdego elementu otoczenia.

W Company of Heroes „pole bitwy” nabiera nowego znaczenia. Można wysadzić każdy budynek i przeorać pociskami każdą piędź ziemi. Co więcej, strony będą mogły wykorzystać na swoją korzyść te zmiany. Dozwolone jest ograniczanie widoczności przeciwnika poprzez granaty dymne lub kurz. Ale nie należy zapominać, że o wiele bardziej pożądane jest trafienie w przeciwnika, niż nawet najefektowniejszy strzał w pagórek. Gra w oryginalnej wersji ukazuje się pod tytułem Company of Heroes.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
05.08.2010 | blazejco12345 » Zdjęcia zgaleri są wspaniałe
05.08.2010 | blazejco12345 » Jest to wspaniała gra strategiczna o wojnie.
03.03.2010 | Cyleon » Gra wymiata polecam.
02.02.2010 | Klemento » Ta gra musi być genialna poszukam jej w sklepach.
31.05.2009 | Szymiii » Dobra gra polecam każdemu.
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję