Codename: Panzers - Cold War

Codename: Panzers - Cold War
Sztab VVeteranów
Tytuł: Codename: Panzers - Cold War
Producent: Stormregion
Dystrybutor: CD Projekt
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl: 2009-03-19
Premiera Świat:
Autor: Klemens
Ocena
czytelników 80% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 90 Procent
Wyroznienie
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Codename: Panzers - Cold War Screen 1 Codename: Panzers - Cold War Screen 2
Codename: Panzers – Cold War to trzecia już część znanej serii gier strategiczno wojennych, która słynie z efekciarstwa i dużej dawki adrenaliny towarzyszącej grającemu cały czas.
Tym razem twórcy gry przenoszą nas na front Zimnej Wojny, ale zaraz zaraz coś się tu historykom nie zgadza przecież zimna wojna to nie działania wojenne. Ano właśnie tym wyróżnia się „Panzersów”, przedstawia ona tak zwaną historyczną fikcję, która zadaje graczowi pytanie: „a co by było gdyby...?”. Tym samym mamy do czynienia ze zmienionymi wydarzeniami.
Forma rozgrywki nie zmieniła się do dziś. W tej grze nie ma czasu na budowę baz, obmyślanie ataków czy też prowadzenie rozmów dyplomatycznych, albowiem tu liczy się tylko walka. Mapy przygotowane dla kolejnej części są wyjątkowo duże i zróżnicowane, a w połączeniu z powalającymi efektami graficznymi dają one niewiarygodny efekt.

Cold War wprowadza również do rozgrywki dwie bardzo ważne nowości. Pierwszą z nich są potyczki wodne co jest absolutnym novum w tego typu grach. Drugą natomiast, równie ważną okazują się aż 4 tryby multiplayer, w tym jednym z przewidywanych jest tryb kooperacji. Jest więc na co czekać tym bardziej, że premiera już niebawem.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
09.11.2009 | Baker » moze niedługo ja sobie kuoie pozdro dla wszystkich
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję