Chessmaster 10th Edition

Chessmaster 10th Edition
Sztab VVeteranów
Tytuł: Chessmaster 10th Edition
Producent: Ubisoft Studios
Dystrybutor: Cenega Poland
Gatunek: Strategia turowa
Premiera Pl: 2004-09-13
Premiera Świat:
Autor: Klemens
Ocena
czytelników 80% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 95 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Chessmaster 10th Edition Screen 1 Chessmaster 10th Edition Screen 2 Chessmaster 10th Edition Screen 3
Chessmaster 10th Edition to, jak już z samej nazwy wynika, dziesiąta, jubileuszowa edycja najpopularniejszej komputerowej odmiany gry w szachy.
Cóż, największą zmianą jest... oprawa graficzna. Trudno oczekiwać, żeby program ów wykorzystywał możliwości najnowszych kart graficznych i tak też nie jest. Twórcy skupili się przede wszystkim na przygotowaniu jak największej liczby różnorakich zestawów figur, tak by każdy, ale to absolutnie każdy gracz - niezależnie od wieku, płci, narodowości, upodobań gastronomicznych - znalazł ten najbardziej mu odpowiadający, stanowiący spełnienie najskrytszych, w największej tajemnicy skrywanych pragnień. O rewolucji trudno tu jednak mówić.
Inna ciekawą opcją jest Akademia, korzystając z której gracz będzie mógł systematycznie podnosić swoje umiejętności. Rolę przewodnika odegra mistrz Josh Waitzkin, a kilka specjalnych trików pokaże nam Larry Christiansen. Małym novum jest dostosowywanie się programu do postępów czynionych przez gracza - sztuczna inteligencja sama będzie osądzać i wskazywać nam przeciwników prezentujących zbliżony do naszego poziom umiejętności.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję