Cellmons

Cellmons
Sztab VVeteranów
Tytuł: Cellmons
Producent: -
Dystrybutor: -
Gatunek: Strategiczna
Premiera Pl: 2004-01-01
Premiera Świat:
Autor: Hunter
Ocena
czytelników 75% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Cellmons Screen 1 Cellmons Screen 2 Cellmons Screen 3
Cellmons jest grą karcianą rozgrywaną za pomocą Internetu. Akcja gry przenosi nas do magicznej krainy w której magowie (gracze) toczą ze sobą epickie walki na arenach. Na początku rozgrywki (przy rejestracji) wybieramy jedną z 5 szkół magii, każda z nich odpowiada odpowiedniemu żywiołowi.
Po rejestracji możemy ściągnąć klienta (75 Mg) i rozpocząć grę. Na początku dostajemy startową talię, którą z wiekiem czasu można rozbudować, niestety dokupienie zestawu kart kosztuje sms za odpowiednią sumę pieniędzy. Na szczęście karty można zdobyć w inny sposób np. wygrać w turnieju, targować się na bazarze, bądź też dostać od innego gracza.
Program oferuje nam kilka trybów rozgrywki. Oprócz standardowej walki na arenie możemy wziąć też udział w jednym z wielu turniejów na zamku królewskim, możemy także wziąć udział w wyprawie, jest to tryb przeznaczony dla jednego gracza.
Walki w grze są interesujące zaś aby wygrać trzeba się sporo namęczyć.
Każda walka odbywa się w 5 turach, podczas nich wybieramy rodzaj ataku/obrony, wybieramy w dwóch rodzajach, atak fizyczny/magiczny, oprócz tego gdy dysponujemy odpowiednią ilością koncentracji możemy wystawić podczas turę jedną z kart którymi dysponujemy. Cieszy fakt, że autorzy ciągle rozbudowują grę, dodają nowe możliwości, nowe karty, których i tak jest już sporo.
Warto zauważyć również, że gra dzięki temu iż rozgrywana jest przez Internet nie powiela się, walka nigdy nie jest taka sama, gdyż każdy gracz ma swoją odmienną taktykę.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję