LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Age of Empires 3: The Asian Dynasties

Age of Empires 3: The Asian Dynasties
Sztab VVeteranów
Tytuł: Age of Empires 3: The Asian Dynasties
Producent: Big Huge Games
Dystrybutor: CD Projekt
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl: 2007-12-12
Premiera Świat:
Autor: Tigikamil
Ocena
czytelników 77% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 80 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Age of Empires 3: The Asian Dynasties Screen 1 Age of Empires 3: The Asian Dynasties Screen 2 Age of Empires 3: The Asian Dynasties Screen 3
The Asian Dynasties to drugi już dodatek do klasycznej gry strategicznej Age of Empires 3. Dlatego do działania wymaga on posiadania podstawowej wersji gry.
Jak możemy się domyślić po tytule gra przenosi nas do Azji, gdzie podczas trzech różnych, niestety krótkich, ale i ciekawych kampanii zaznajomimy się z nowymi nacjami. Są to Chiny, Indie i Japonia. Każda rasa posiada inną infrastrukturę, jednostki oraz charakterystyczne tylko dla niej właściwości. Jak przystało na strategię wszystkie nacje mają zarówno mocne i słabe strony.

Kolejnymi nowinkami w grze są cuda potrzebne do awansów do kolejnych epok oraz nowy surowiec - eksport. Ten drugi możemy wykorzystać w konsulacie aby sprowadzić posiłki lub bonusy. A środek płatniczy, czyli eksport, wytwarza się automatycznie podczas zbierania jakichkolwiek zasobów. Poza tym w grze pojawiło się sporo map do rozgrywki zarówno jedno- jak i wieloosobowej. Nie powinniśmy się więc nudzić. Nadal przyzwoita grafika i dźwięki wraz z dość dobrą grywalnością potrafią dostarczyć sporo rozrywki.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję