GRY LOGICZNE
Darmowe gry logiczne
NAJPOPULARNIEJSZE PLIKI
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ
136691 224 KB Kulki
83891 1,9 MB Kulki 3D
56047 1,34 MB Maga Kulki
41574 1,35 MB Klikacz
Sortuj według:
PEŁNA LISTA GIER
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ/OPIS
Cyrus Chess Szachy o niezłej "sile". Ale nie tylko siła komputerowego gracza świadczy dobrze o tym programie - jest nią także oprawa graficzna, która powala na kolana. Cienie, w pełni trójwymiarowo obracana szachownica i świetna grafika EGA, która w wystarczający sposób imituje VGA.
ściągnij
1971 0,09 MB
Tetris PIERWSZA, oryginalna wersja tej legendarnej gry napisana przez rosyjskiego matematyka!
ściągnij
3821 0,09 MB
Shortline Jest to połączenie "Locomotion" i "Railroad Tycoon". Budujemy tory kolejowe. Mamy na to określony limit czasu, po którym wyjeżdza pierwszy pociąg. Ale to nie koniec atrakcji. Nawet gdy wybudujemy całą strukturę: tory itp. to teraz trzeba się zająć przekładniami i w odpowiednim momencie przekierowywać pociąg na inny tor, zanim nastąpi zderzenie. Grę polecamy wszystkim, gdyż jest naprawdę świetna, do tego ma bardzo dobrą grafikę i animację.
ściągnij
4020 0,10 MB
Battleship Na pewno kazdy(-a) z Was grał(a) w "statki" na przerwach, czy też nudnych lekcjach w szkole ;) Kto pierwszy zatopił statki przeciwnika - wygrywał. Gra jest całkiem niezła.
ściągnij
4318 0,11 MB
Hacker 2 Sequel o nieco poprawionej grafice, ale przede wszystkim wzbogacony o szereg opcji.
ściągnij
1882 0,11 MB
Helter Skelter W grze kierujesz kulką, której zadaniem jest rozbicie wszystkich przedmiotów i postaci, które znajdują się na planszy. Gdy Ci się to uda, przechodzisz do następnego poziomu. Gra została oprawiona w dobrą grafikę VGA i animację.
ściągnij
2317 0,11 MB
Mah Jongg "Mah Jongg" to gra logiczna - puzzle. Należy łączyć ze sobą "w pary" identyczne karty (po połączeniu znikają). Łączyć można jedynie tylko te, które nie przylegają z innymi kartami ze wszystkich stron. Gra posiada niezłą grafikę i jest w pełni obsługiwana przez mysz.
ściągnij
6011 0,11 MB
Vegas Gambler Jest to "symulator" gier hazardowych, znanych powszechnie z kasyn (część takze z pubów - np. "Jednoręki bandyta"). Gra prezentuje dosyć wysoki poziom pod względem wykonania - polecamy wszystkim, którzy chcieliby spróbować szczęścia: tutaj macie okazję popróbować "na sucho".
ściągnij
4181 0,11 MB
Lasermania Jest to połączenie gry logicznej i zręcznościowej. Musimy tak przestawiać lustra, aby wiązka laserowa zniszczyła kamienie.
ściągnij
2610 0,12 MB
3-D Pitfall Jest to gra logiczno-zręcznościowa, w formie trójwymiarowego tetrisa. Do głębokiej studni spadają klocki, które należy układać tak, aby zapełniać kolejne płaszczyczny poziome. Jeśli któraś z płaszczyzn zostanie zapełniona - znika. Gra posiada dobrą, przejrzystą grafikę i ogromną grywalność.
ściągnij
16870 0,12 MB