LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Ranch Simulator

Ranch Simulator
Sztab VVeteranów
Tytuł: Ranch Simulator
Producent: Toxic Dog
Dystrybutor:
Gatunek: symulator
Premiera Pl:0000-00-00
Premiera Świat:
Autor: Bauer
Ocena
czytelników bd GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd% procent
Głosuj na tę grę!

Ranch Simulator

Ranch Simulator to symulator życia na farmie od małego studia Toxic Dog, w którym wcielamy się w farmera starającego się przywrócić blask świetności ziem należących do jego dziadka.
ranch-simulator-zapowiedz-23792-1.png 1Gdy docieramy na miejsce okazuje się, że niegdyś stanowiące chlubę okolicy rancho naszego dziadka już tego miejsca nie przypomina. Wszystko jest zdewastowane i wymaga naprawy, dookoła pełno śmieci, ziemia zarośnięta leży odłogiem, a pośrodku tego wszystkiego nasza postać z widokiem z pierwszej osoby na zaistniała sytuację. Cel jest jasny: dokonać niezbędnych napraw i wyprowadzić na prostą teren otrzymany w spadku.

Po wstępnym sprzątaniu składamy w garażu pierwszy pojazd, jako że teren jest dość spory taka forma podróży jest bardzo pożądana, tym bardziej, że zawsze coś możemy dodatkowo do fury załadować. Aby
zyskać bardziej wydajne i pojemne auta zalecana jest wizyta u lokalnego dealera, jednak ceny są dość wysokie, więc nie ma co się nastawiać na szybką wymianę.

Pieniądze zarabiamy na hodowli zwierząt, hodujemy np. krówki, koniki, świnki i kurczaczki. Te jednak mają swoje przywileje i wymagania, które trzeba spełnić, by były zadowolone, a tym samym zarabiały dla nas dolary.

Aby trzódka była zadowolona trzeba dbać o jej bezpieczeństwo i komfort. Budujemy odpowiednie struktury, aby te wymagania spełnić, natomiast aby to zrobić potrzebujemy surowców w postaci drewna narzędzi oraz forsy. O ile drewna w okolicy jest pod dostatkiem, o tyleranch-simulator-zapowiedz-23792-2.jpg 2 narzędzia kupujemy w sklepie, a ze środkami na koncie krucho.

Przy okazji pozyskiwania drewna w lesie możemy natknąć się na zwierzynę łowną, którą można odstrzelić i w ten sposób trochę się wzbogacić, szczególnie polowanie na wilki jest opłacalne, ponieważ dodatkowo chroni nasze rancho przed nieproszonymi wizytami.

I tak to płynie nasze farmerskie życie w tym wczesnym dostępie, gra światło dzienne ujrzała już w marcu, natomiast byłą naszpikowana błędami, teraz jest już lepiej, ale nie nastawiałabym się raczej na fajerwerki. Temat raczej dla fanów tego typu produkcji, warto wspomnieć o trybie kooperacji do 4 osób, który może istotnie wpłynąć na emocje związane z zabawą.

Autor: Bauer
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję