LOGOWANIE
Zarejestruj sie

HotDogs HotGirls

HotDogs HotGirls
Sztab VVeteranów
Tytuł: HotDogs HotGirls
Producent: Fuzzyeyes Studio
Dystrybutor: TopWare Poland
Gatunek: Ekonomiczna
Premiera Pl:2006-03-10
Premiera Świat:
Autor: 3409
Ocena
czytelników 76 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 30% procent
Głosuj na tę grę!
Hot Dogs Hot Girls

Hot Dogs Hot Girls"Hot Dogs Hot Girls" to najnowsza produkcja studia Fuzzyeyes. Ich "dziecko", znane za granicą pod trochę inną nazwą "Hot Dogs Hot Gals", jest strategią-symulatorem, w której przyjdzie nam pokierować restauracją szybkiej obsługi. A co odróżnia "Hot Dogs Hot Girls" od innych gier ekonomicznych? Odpowiedź nasuwa się zaraz po przeczytaniu tytułu. Są to gorące dziewczyny, bez których nasz interes nie przetrwałby długo.

Zacznijmy od fabuły, która w tej grze akurat nie ma większego znaczenia. Jako zwykły pucybut mamy dosyć tej brudnej roboty i postanawiamy spróbować swoich sił w branży fast foodów. Naszym celem będzie podbój całego rynku "szybkiego żarcia". Miasto po mieście będziemy przejmować kontrolę nad pożywieniem, aż… No cóż, historia, którą zamierzają nam przedstawić twórcy jest tandetna, ale na szczęście nie ona jest tu najważniejsza. A motorem napędzającym całą tę rozgrywkę będą...

Hot Dogs Hot Girls 205548,1
Nie ma to jak zadowoleni klienci .


Tak, zgadliście - dziewczyny. Zatrudnimy najpiękniejsze kelnerki z całego świata, po to by wykorzystać je… jako (i tutaj pojawia się cytat z oficjalnej, polskiej strony gry): "swoją tajną broń". A tak na poważnie, to właśnie od urody pracowniczek zależeć będzie sprzedaż w naszych barach. Bo kto by chciał być obsługiwany przez nieurodziwe panie po czterdziestce, z tendencją do wyjadania hot dogów? Oczywiście piękne dziewczyny to dopiero połowa sukcesu. Trzeba je jeszcze porządnie ubrać. Tak właściwie, to nie wyraziłem się do końca precyzyjnie: z tego, co widać na screenach, nasze kelnerki będą bardziej rozebrane niż odziane. Twórcy przygotowali dla nas ponad 150 różnych strojów i gadżetów, które przywdzieją nasze dziewczęta. Poza strojami kąpielowymi oraz bikini znajdą się tu także ubrania zasłaniające większą część kobiecego ciała. Aby jeszcze bardziej wszystko urozmaicić, autorzy zamierzają udostępnić nam wspomniane wyżej gadżety. Będą to prawdopodobnie wszelakie zegarki, kolczyki czy też bransoletki.

Należy jeszcze wspomnieć tym, że zmuszeni będziemy "żyć w zgodzie" z dziewczynami. Będziemy spełniać ich wszystkie zachcianki (ekhm…), takie jak dodatkowe szkolenia, prezenty czy superwyjazdy podczas urlopu. Wszystko po to, aby piękności mogły z uśmiechem na ustach zdobywać doświadczenie w naszych barach. Tak, tak, im dłużej dana kelnerka będzie pracować, tym będzie lepsza w swoim fachu. Warto także zauważyć, że każda z dziewcząt posiadać będzie różne poziomy umiejętności. Jedna będzie więc bardziej inteligentna lub wytrzymała, a z kolei druga szybciej przyniesie zamówiony posiłek lub będzie miała lepsze kontakty z klientami. Skończmy jednak mówić o panienkach, bo przecież ile można ;).

Hot Dogs Hot Girls 205548,2
No niezły mamy dzisiaj wybór ;).

Hot Dogs Hot Girls

| 1 | 2 | następna >>
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję