Filthy Animals: Heist Simulator

Filthy Animals: Heist Simulator
Sztab VVeteranów
Tytuł: Filthy Animals: Heist Simulator
Producent: Pewter Games Studios, LoPoly Games
Dystrybutor:
Gatunek: gra akcji
Premiera Pl:0000-00-00
Premiera Świat:
Autor: Qida
Ocena
czytelników bd GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 60% procent
Głosuj na tę grę!

Filthy Animals | Heist Simulator

Chaotyczny symulator rabowania banku - tak jednym zdaniem można określić Filthy Animals. Gra posiada dużo uroku, można przy niej sporo się pośmiać oraz natrudzić jednocześnie, przy pokonywaniu bardziej złożonych poziomów czy walce z trudniejszymi NPC.
filthy-animals-|-heist-simulator-26648-1.jpg 1Filthy Animals to gra akcji z dużym naciskiem na humor i zabawę. W grze wcielamy się w zmutowane zwierzęta, które wykonują napady na różne miejsca. Gra jest przeznaczona dla 1-4 graczy i zawiera 8 różnych rozdziałów z 21 wyjątkowymi poziomami. Gracze muszą wykonywać napady, rozwiązywać zagadki i unikać ochrony, próbując jednocześnie uciec z łupem. Gra jest bardzo zabawna i wciągająca, a humorystyczny styl gry sprawia, że jest to świetna gra do grania z przyjaciółmi.

Grafika jest kolorowa i przyjemna dla oka. Muzyka i dźwięki w grze są również bardzo dobrze wykonane i dodają wiele do atmosfery gry.

Podczas gry
można napotkać sporo glitchy, które poniekąd utrudniają grę, ale też sprawiają, że staje się ona bardziej zabawna, np. w przypadku gdy potrąci nas auto, to fizyka w grze potrafi wystrzelić nas w podróż kosmiczną w taki sposób, że nasza postać zaczyna lewitować. W trybie jednego gracza to dość spory problem, natomiast w multi daje sporo do śmiechu i dzięki pomocy drugiego gracza, który chwyci nas gdy lewitujemy po mapie, może nas "sprowadzić na ziemię".

Sterowanie w grze jest możliwe za pośrednictwem pada lub myszki oraz klawiatury. Niestety sterowanie zostało o wiele lepiej dostosowane pod graczy na padzie. W przypadku klawiatury i myszy występuje problem z chwytaniem rzecfilthy-animals-|-heist-simulator-26648-2.jpg 2zy naszej postaci w grze. System chwytania jest niemal tożsamy z tym w grze Human Fall Flat, lecz tutaj w Filthy Animals, podnoszenie czegoś z ziemi jest niemiłosiernie trudne, bo nasza postać przy mocnym ruchu myszką do przodu nie chce się schylać i łapać rzeczy na podłodze. Na padzie taki problem nie występuje. Dlatego zalecam grać właśnie na nim.

Dodatkowym atutem jest dostępny w grze tryb local coop. Co w tych czasach powoli zaczyna być rzadkością.

Filthy Animals to świetna gra dla osób lubiących dużo się pośmiać podczas grania. Czasem trzeba przymknąć oko na to, że nasz postać nie będzie chciała się ruszyć jak wpadnie między obiekty lub zacznie lewitować gdy coś ją wystrzeli.

Autor: Qida
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję