Cats Hidden in Jingle Jam

Cats Hidden in Jingle Jam
Sztab VVeteranów
Tytuł: Cats Hidden in Jingle Jam
Producent: Travellin Cats
Dystrybutor: Travellin Cats
Gatunek: Logiczna
Premiera Pl:0000-00-00
Premiera Świat:
Autor: Ksiądz Malkavian
Ocena
czytelników bd GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 70% procent
Głosuj na tę grę!

Cats Hidden in Jingle Jam

Dość krótka produkcja z szukaniem kotów w tle... i na tle.
cats-hidden-in-jingle-jam-recenzja-28115-1.jpg 1"Nie napiszesz z tego recenzji!" - rzekła. No to potrzymaj mi pada!

W sumie dziwna sprawa, bo pewnie sama gra potrwa niewiele dłużej niż przeczytanie tego, co tutaj wysmaruję. Tak, to jest aż tak krótkie! Przy założeniu że posiadacie chociaż jedno sprawne oko, ukończenie z kompletem osiągnięć powinno zająć do dziesięciu minut, wliczając w to przerwy na siorbnięcia herbatki czy kawy. A pad? No da się nim grać, ale odnoszę wrażenie, że z użyciem gryzonia jest jednak szybciej. Gryzonia w grze o kotach, kumacie żart?

Tak więc zupełnie za darmo możemy sobie poszukać na obrazku setki ukrytych kotów w monochromatycznej konwencji. Jak widzimy jakiegoś, to klikamy sierściucha i szukamy dalej. Oznaczony pozostanie wypełniony kolorem - bo szary możemy
za kolor chyba uznać? A, miauknie nam przy okazji, jak to kot! Proste? No raczej że proste. Ale należy pamiętać, że koty to ciecze, stąd w krajobrazie sobie przebywają z deka nieszablonowo.

Całość w świątecznej atmosferze, bo to już ta pora roku i pewnie jakiś zarozumiały dzieciak znowu nie załapie się na wycieczkę z rodziną, za to schwyta dwóch ciamajdowatych włamywaczy. Bez użycia kotów. A skoro taki to czas, to i prezenty - tytuł jest całkowicie bezpłatny. Jeśli więc Was stać w ilości miejsca na dysku - jakże skromnej również - to jedyną przeszkodą jesteście sami.

Osiągnięcia są łatwe do zdobycia przy odrobinie cierpliwości i przeszywającego spojrzenia. Gdyby były jakieś problemy, to można nawet skorzystać z systemu podpowiedzi. Odnalezienie każdego kiciusia odblokowuje nam tryb,cats-hidden-in-jingle-jam-recenzja-28115-2.jpg 2 gdzie możemy próbować ustalić jeszcze lepsze rekordy i... to zasadniczo tyle.

Gierka w sam raz na jakąś kilkuminutową chwilę relaksu, szczególnie dla wszelkiej maści kociarzy. Poza kotami można też odnaleźć opcjonalnie poukrywane niespodzianki. A to wszystko w obrębie jednego obrazka. Tak, nie ma więcej poziomów, przynajmniej w tym przypadku.

I to wszystko o czym chciałem napisać, bo i tak sporo poszło wodolejstwa z mojej strony, prawda?

ZALETY:
- przeurocza
- łatwe osiągnięcia
- krótka
- bezpłatna

WADY:
- krótka, instalacja zajmuje niewiele mniej

Osoby, które grałyby w tę grę:
- Garfield
- Tom
- Top Cat

Osoby, które nie grałyby w tę grę:
- Odie
- Spike
- Scooby-Doo

Autor: Ksiądz Malkavian
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję