LOGOWANIE
Zarejestruj sie

XCOM 2

XCOM 2
Sztab VVeteranów
Tytuł: XCOM 2
Producent: Firaxis Games
Dystrybutor: Cenega Poland
Gatunek: Strategia turowa
Premiera Pl:2016-02-05
Premiera Świat:
Ocena
czytelników 1 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 90% procent
Wyroznienie
Głosuj na tę grę!

Zagraj za darmo w XCOM 2. Premiera DLC Tactical Legacy Pack

Studio Firaxis Games udostępniło pakiet zawartości dla pecetowego wydania XCOM 2: War of the Chosen zatytułowany Tactical Legacy Pack.
Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, DLC można pobrać za darmo do 3 grudnia – po tym terminie będziecie musieli zapłacić 7,99 dolarów (około 30 złotych). Nie jest to jedyna oferta promocyjna związana z drugim XCOM-em. Do piątku 12 października potrwa darmowy okres z grą na Steamie, pozwalający na zabawę z pełną wersją produkcji. Co więcej, wszystkie pozycje sygnowane logiem XCOM 2 zostały przecenione na platformie Valve o co najmniej 40%. Za podstawkę zapłacicie 70,61 zł (-67%), a zakup XCOM 2 Collection to wydatek 201,58 zł (-59%). Promocje będą dostępne do 16 października.

Co się tyczy Tactical Legacy Pack, to jest to niesamodzielny dodatek, tak więc do zabawy wymagane jest posiadanie XCOM 2: War of the Chosen, a tym samym również podstawowej wersji gry. W pakiecie otrzymujemy sporo nowych atrakcji, w tym nowe tryby rozgrywki. W Legacy Ops znajdziemy szereg powiązanych misji, dzięki którym dowiemy się
na przykład, w jaki sposób obcy przejęli kontrolę nad światem w okresie pomiędzy wydarzeniami z XCOM: Enemy Unknown a XCOM 2. W Archiwach ruchu oporu stajemy naprzeciw obcym w serii wyzwań o rosnącym poziomie trudności, by odblokować nowe wyposażenie. Natomiast tryb Potyczki pozwala na rozegranie samodzielnie stworzonych scenariuszy.

Prócz tego w DLC znalazło się 28 map (w tym odświeżone wersje plansz z XCOM: Enemy Unknown oraz XCOM: Enemy Within), bronie i zbroje, więcej opcji personalizacji żołnierzy, system wyboru ścieżki dźwiękowej (w tym zupełnie nowej, inspirowanej oryginalnym X-COM: Enemy Unknown z 1994 roku) oraz ponad 100 wyzwań offline. Niestety, cała ta zawartość nie pojawi się na konsolach. Twórcy potwierdzili, że nie planują wydania Tactical Legacy Pack poza PC.

Źródło:
"Entelarmer" - GRY-OnLine

Autor: Klemens
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję